şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
913 entry daha
  • uzun zamandır ne telefonumda ne de bilgisayarımda oyun yüklemeyen biri olarak bu aralar mobile a sardım.

oyunda yaptığım en büyük ibnelik ise, kafama sarmayan biri olursa aracı sürerken inip tekerine ateş ediyorum. niyetimi anlayıp sonra tekrar benim olduğum araca denk gelirse o da bana ateş ediyor. birbirimize sarıyoruz daralan çemberde. mikrofonu hoparlörü falan kapatıyorum kafam rahat.

araçla adam ezmek harbiden çok zevkli ama :)
  • o kadar komik öneriler var ki !
    adam m24 , kar98 ve awm ye kompansatör takmayın demiş.

hay allahım yarabbim.
    başka bir keko da , otomatik susturucu keskin nişancı susturucusundan daha iyi demiş. oğlum yapmayın. size öyle geliyor. allah aşkına yapmayın.
    tutamaklara gelince. arkadaşlar bu oyunda sadece düz bir “sekme” söz konusu değil. dikey sekme ayrı yatay sekme ayrı dinamikler. bizim için en önemlisi dikey sekme o yüzden dikey tutamak en önemli tutamak otomatik tüfekler için.

alın da şu resmi inceleyin biraz kekolar.

adam kompansatör gereksiz demiş ya ! kompansatör !

ulan 4 kişilik as grubuz(eski fatih) oyunda loot u sadece kompansatör ve dikey tutamak için yapıyoruz. adam kompansatör gereksiz demiş.

ulan neyse, alın size matematiksel veriler. siz kekosunuz ama sözlükten kelime anlamlarına bakarak ne demek istediğini anlarsınız sanırım.

https://eksiup.com/09f7b4f97144
  • başıma birşey gelmeyecekse bir üstteki entry için çok kızılan kompansatör konusuna nacizane bir yorumum olacaktır.

bilgisayarda yaklaşık 650 saatim olması ve ara ara da küçük çaplı mobil tecrübemden yola çıkarak bir açıklamada bulunmak isterim.

kompansatör oyun içinde namlu ucuna takılacak en çok etki yaratan ekipman. bu konuda herkes hem fikirdir.

ancak keskin nişancı diye tabir edilen silah türlerinde mermilerin seri sıkılmamasından kaynaklı bir tepme önlemeye ihtiyac duyulmaması nedeniyle kompansatör yerine alev gizleyici taktiksel anlamda daha etkilidir.

mermilerin ateşlenmesinden sonra reload süreleri zaten silahın tepme süresinden genelde fazla olduğu için kompansatörün silaha ciddi bir etkisi kalmaz.

umarım anlatabilmişimdir.
  • as seviyeye çıktıktan sonra yeni sezonda oynama motivasyonu bulamadığım oyundur.
    arapların gürültüsünden, botların çokluğundan, lootların saçma dağılımından ve oyunun gereksiz uzun olmasından sıkıldım. bırakmam da en etkili olan faktör ise süre oldu. dünya yansa telefonu bırakamıyorsun.
14 entry daha