şükela:  tümü | bugün sorunsallar (3)
1152 entry daha
  • bu ırzını siktiğimin oyunu yüzünden geceleri yatağıma mutsuz giriyorum. amk ülkesinde herkes mi sniper olur arkadaş.bana oyun laptopu aldıracak bazı ibneler zorla.
  • sürekli hoparloru kapatip one man squad modunda takılıyorum. yalnızlık kanıma işlemiş.

c5 noax power telefonumla oynuyorum. 3 gb ram var ama kasıyor gene de.

birinci olmak için; arkadaşlar kesinlikle youtube'da izlediğiniz videolardaki insanlar gibi takılmayın. kontrol gerçekten zor bir de oyunda çok borda bereli var. mal mal etrafta düşman ararken tek kar98 mermisiyle mefta olabilirsiniz. bulduğum her bombayı alıyorum sürekli kapalı yerde kalmaya çalışıp safe'e en erken gitmeye çalışıyorum. 3. şahıs kamera sistemi kapalı yerde fark edilmeden rakibi izlemenize olanak sağlıyor böylece. sis bombası çok önemli son 3 4 kişi kalınca doğru yere atarsanız adamlar kucağınıza geliyo resmen.
  • birinci şahıs modunda oynadığımız karakterin boyu sanki 1.30 muş gibi bir his var. çömelme ile ayakta durma arasında fark yok neredeyse.

edit: otlar bel hizanızda gibi :d bence objelerin ölçeklendirilmesinde bi sıkıntı var.
  • gelmiş geçmiş en kötü oyuncusu olabilirim. bir insan nasıl bu kadar çabuk ölebilir anlayamıyorum , takımda ilk elenen kişi olmaktan da sıkıldım artık.
42 entry daha