şükela:  tümü | bugün sorunsallar (4)
1387 entry daha
  • bir arkadaşım var. sürekli beraber oynamak istiyor. beraber oynamayınca tribe giriyor. tek yaptığı sağdan soldan silah toplamak. yemin ediyorum sikecem belasını. 1 leşle oyun tamamlıyor. götüne sokacak sanki silahları. çok sinirliyim.
  • georgepol, novo, paradise, bootcampten başka yere atlamayı sevmeyen, adam ölme öldürme sayısı 2,5 üzeri, akpli olmayan, 18 yaş üzeri emülatörlü arkadaşlar yazabilir :)
  • sinir olduklarım listesinde olanlar;

önündeki adama sıkmayan gerizekalılar.

bir yere atlandığında herkesin aynı yere doluşması.

öldürdüğüm adamın sandığına benden önce koşup aç gibi yemeleri.

bayılan kişiyi kurtarmayıp sağa sola koşup kill peşine giden arkadaş yüzünden gebermek. burada bahsettiğim sis atıp kurtarıldıktan sonra devam etmek, tek başına değil. andaval gibi koşarsan böyle takımı bok edersin işte.
  • az önce ilginç bir durum oldu. sanırım global telsizde anlaşıp bu durumu yarattılar. belki videosu çıkar yakında. şimdi tekli modda ben dahil 6 kişi kaldı oyunda. ben öldüm. kaldı 5. birisi daha öldü kaldı 4 kişi.

beni vuran eleman gitti alana girdi. ama olay tam burada başlıyor. 3 kişi bir kayanın üzerinde bekliyor. tabi bizim elemanı direk görüp indirdiler. kaldı bu 3 sayko. bunlar da aldı eline bir bomba attılar yere etrafına toplanıp intihar ettiler.
  • pilinizin 2-3 ay’a kalmadan ölmesini istiyorsanız oynamanız gereken oyun. sonra gidip kendi cihazınızın başlığında “dandik bu” diye ağlamayın da.
  • genelde erengelde oynarım. kalabalık yerlere atlarım. georgopol, military buralardan sağ çıkarsam ilk 10 garanti, yakın temas severim yılanlayarak oynamam. ligim taç, kendine güvenen takım oyuncuları ekleyebilir.

not: emulatör ile oynayanlar eklemesin.

jaxz ( j,x,z ) büyük harf.
  • youtube oyun kanalimda siklikla yer verdigim oyundur. ama yas ve aliskanliklardan oturu bilgisayardan oynuyorum. solo oyun kesmiyor artik tek basima takimlara karsi oynuyorum genelde (one man squad)
    merak eden arkadaslar icin ornek video linki
  • nice yuvalar yıkmış oyundur kendisi
  • ciddi bir bağımlılığım bulunan oyundur pubg mobile. çıktığı ilk zamanlar farklı bir kaç emülatör ile sürekli aktif idim. günde 15 saatleri bulan oynama süreleri, ulaşılar taç, fatih kademeler, güzel arkadaşlıklar derken hissedememişim bağımlılığımı.
    bir haftayı geçti oyunu sileli, hiç eksikliğini hissetmedim. ara sıra yayıncıların etkili oyunlarını izleyerek bastırıyorum oyuna özlemimi. bu arada mobil mi pc mi derseniz, ben emülatörlü mobile derim.
  • son günlerde hile kullanımının arttığını düşündüğüm oyun.

emülatörden oynuyoruz. bugün oynadığımız oyunlarda 3 defa 1 vs 4 çatışmasında hepimiz öldük. bir oyunda normalden daha hızlı hareket eden 2 kişi 4'ümüzü de öldürdü. 2 kişi oynadığımız bir oyunda uzak bir mesafeden bir oyuncu kar98 ile her attığını kafadan vurdu. 4er-5er defa bayıldık.

ranklarımız elmas 4-5. ilk kez bu kadar net olaylar yaşadık. maalesef biraz hevesimizi kırdı bugün yaşadıklarımız.
77 entry daha