1184 entry daha
  • ısrarla indirmediğim ve oynamadığım oyun.
  • bir arkadaşım var. sürekli beraber oynamak istiyor. beraber oynamayınca tribe giriyor. tek yaptığı sağdan soldan silah toplamak. yemin ediyorum sikecem belasını. 1 leşle oyun tamamlıyor. götüne sokacak sanki silahları. çok sinirliyim.

edit: geçen 2'ye 2 kaldık. birisini vurdum. gitti onun malzemesini toplamaya. o sırada diğer adam beni vurdu, sonra bunu vurdu. ulan 1 kişi kalmış. (turan burayı okumadığını biliyorum ama belanı sikeyim)
  • georgepol, novo, paradise, bootcampten başka yere atlamayı sevmeyen, adam ölme öldürme sayısı 2,5 üzeri, akpli olmayan, 18 yaş üzeri emülatörlü arkadaşlar yazabilir :)
  • sinir olduklarım listesinde olanlar;

önündeki adama sıkmayan gerizekalılar.

bir yere atlandığında herkesin aynı yere doluşması.

öldürdüğüm adamın sandığına benden önce koşup aç gibi yemeleri.

bayılan kişiyi kurtarmayıp sağa sola koşup kill peşine giden arkadaş yüzünden gebermek. burada bahsettiğim sis atıp kurtarıldıktan sonra devam etmek, tek başına değil. andaval gibi koşarsan böyle takımı bok edersin işte.
  • az önce ilginç bir durum oldu. sanırım global telsizde anlaşıp bu durumu yarattılar. belki videosu çıkar yakında. şimdi tekli modda ben dahil 6 kişi kaldı oyunda. ben öldüm. kaldı 5. birisi daha öldü kaldı 4 kişi.

beni vuran eleman gitti alana girdi. ama olay tam burada başlıyor. 3 kişi bir kayanın üzerinde bekliyor. tabi bizim elemanı direk görüp indirdiler. kaldı bu 3 sayko. bunlar da aldı eline bir bomba attılar yere etrafına toplanıp intihar ettiler.
  • genelde erengelde oynarım. kalabalık yerlere atlarım. georgopol, military buralardan sağ çıkarsam ilk 10 garanti, yakın temas severim yılanlayarak oynamam. ligim taç, kendine güvenen takım oyuncuları ekleyebilir.

not: emulatör ile oynayanlar eklemesin.

jaxz ( j,x,z ) büyük harf.
  • nice yuvalar yıkmış oyundur kendisi
  • akıllı telefonlar için üretilmiş savaş oyunu.
  • pc'de oynayan biri olarak kıskandığımdır. ben de geçeceğim yeter.

"3-4 kill alıp oyun bitiriyorlar ya." diye arkadaşlarına laf edenleri pc platformuna da bekleriz. burda yanlışlıkla 5 kill alan twitch'de bağış alıyor hatta videosunu youtube'a atıyor beyler. motor sesi bile duyunca "aman yat yat yat." diyecek adamlar mobilde bootcamp vs. dışında bi yere atlamıyormuş vay anasını.

misal

kalabalık yerlere atlamayı sevenleri pc'de ters çevirip ayağından ilçe meydanına asıyorlar bide.
  • kardeşimin abi ilerde evlendiğimizde eşlerimizle beraber dört kişi takım kurar oynarız dediği bağımlılık yapan oyun
1217 entry daha
hesabın var mı? giriş yap