şükela:  tümü | bugün sorunsallar (4)
 • beraber bu yola baş koyacak takım arkadaşları varsa ekleyeniz;rickyraptor
 • son güncelleme ile beraber türkçe dil desteği eklenmiştir.
 • güzel oyun, fakat şu son güncelleme ile ilgili sorunum var. oyuna girince güncelleme istiyor appstore a girdiğimde güncelle ibaresi yok, aç yazıyor sadece.
  ekleyin akalım : sudkaido
 • oyun güzel, bilgisayardaki pubg'den daha çok sardı beni. bataryanın ömrünü tüketmesi dışında gayet güzel bir oyun.

  iphone 7 plus ile oynuyorum,fakat duo yaparken arkadaşımı aradığımda oyunda bi bug oluyo. arabaya bindiğimde oyun birden donuyor ve tekrar oyuna girmem gerekiyor. tekrar kapatıp açtığımda ise hemen arabadan inmezsem yine donuyor.

  iphone için aynı sorunu yaşayıp çözen olursa bilgilendirebilir mi ?
 • çok başarılı olmuş, emulator'la oynayanlar var pc de deli ediyorlar ama genede zevkli.
  silver 1 , eklemek isteyenlere nick : dilbobaggins
 • bu sabah girdiğimde girişte yüklenirken koşan adamı 100x büyütürsün ya aynı öyle oldu ne oyuna girebiliyorum ne baska bisey yapabiliyorum bilgili arkadaslarin yardımına ihtiyacım var lutfen yardim edin. tel s6 edge plus
 • oynarken farkettiğim ayrıntıları ekleyeceğim.
  -uçaktan aşağı inerken ulabileceğiniz maksimum hız paraşüt açılmadan 234 km/h açıldıktan sonra 63km/h’dir.
  -paraşütünüzü açmayın. yani kendiniz açmayın, o minimum seviyede otomatik açılır zaten. kendiniz açarsınız yere çok geç inersiniz.
  -en hızlı şekilde inmek için yön tuşu sürekli ileri pozisyonda olsun, aşağı dimdik şekilde mermi gibi inin.
  -paraşüt açıldığı saniyede inmek istediğiniz yerle aranızda yatayda 100 metre filan olsun, yön tuşunu ileri köklediğinizde o yere inersiniz.
  -eğer inmek istediğiniz yer, paraşütü açtığınızda tam altınızdaysa yön tuşunu sağ-ileri ya da sol-ileri yaparak bi tur etrafınızda dönerek inin.
  -genel olarak yere inerken sürekli maksimum hızlarda gittiğinizden emin olun. bunu yapmak için uçaktan atladığınız yerin tam aşağısına inmeniz gerekiyor.yani uçağın gittiği rotada bi yere inmeniz gerekiyor. o alana çok kişi inebilir diye düşünüyosanız, ilk siz ineceğiniz için avantaj sizde olacaktır.
  indikten sonra;
  -görmediğiniz bi yerden ateş gelirse, bi gözünüz haritada hemen sesin geldiği yönde çıkan turuncu işarette olsun, bu zaten defalarca yazılmış, benim ek olarak yaptığım şey, ateş edilir edilmez yatış * pozisyonuna geçmem. özellikle engebeli ya da otlak alanlarda görünürlüğümü bu şekilde azaltarak bi kaç saniye kazanıp ateş edeni bulmaya çalışıyorum. bazen ateş eden kişi “knocked out” olduğumu düşünerek üstüme saf gibi koştuğu da oluyor, onu öldürmesi de çocuk oyuncağı oluyor. edit:soloda knockout olayı yokmuş, hep squad oynadığım için bilmiyodum, uyarı için realvega’ya teşekkürler. solo’da zik zak çizerek kaçın tavsiyesi de mantıklı.
  -arkadaşınız silah sesleri haritada gözükmez. yakınlarda silah sesi duymanıza rağmen haritada turuncu işaret yoksa arkadaşınız ateş etmiştir.
  -açık bi alanda size doğru bi askeri jeep geliyorsa tamamen yatış pozisyonuna geçin (ve aracı tarayın). bu şekilde aracın bana çarpmadan üstümden geçtiği çok oldu. ayrıca tek çarpmayla knock out olacağınız için koşarak kaçmayı denemeyin.
  -bina içerisinde hava saldırılarından etkilenmezsiniz.
  -autopick up açıkken bile el bombalarını otomatik almaz. bunları kendiniz alın. bi kaç denemeden sonra gideceği mesafeyi az çok kestirirsiniz, çatışmalarda rakip duvar arkasına saklanıyorsa bomba en iyi çözüm.
  -(son 10’da daha sık rastladığım bi olay) herkesin elinde en az bi sniper oluyor. sesinden anlarsınız zaten, üzerinize sniper ile ateş ediliyorsa, eğilip saklanmak yerine zik zak çizerek koşmak çoğu zaman daha çok işe yarar. telefonda, koşan birini nişan alıp ateş etmek çok zor. ama tabi ipne bluestacks kullanıyorsa yapacak bişe yok.

  daha önce yazılmamış, farkettiğim detaylar oldukça eklerim. gold ile squat oynamak isterseniz ekleyin 534755155
 • android emulatorü ile çatır çatır klavye mause ile oynanabilen oyun. he hoş mu yaptığınız hayır değil. bilgisayar versiyonunda hilecilerden geçilmiyor mobilde de bu insan üzülüyor tabi. he ama bilgisayar versiyonundan çok daha stabil durumda oyun. daha bitmiş durumda yani. steamden satın alıp 1 saat oynayıp iade ettim. hileden geçilmediği için. mobil versiyonu çok daha oynanabilir durumda. note 5 cihazımda en düşük ayarda gayet rahat oynuyorum. he derseniz ki ekran çok küçük. mhdmi desteği olan bir telefonunuz ve monitörünüz varsa mhdmi kablosu ile monitöre telefonunuzu bağlayarak da oynayabilirsiniz. ama lütfen emulatorden oynamayın şu oyunu, bir şeyin de cılkını çıkartmayın.
 • süper. ben bayıldım. günde bir kaç maç yatmadan iyi oluyor. yakında bilgisayara da alacağım zaten.
 • az önce takım arkadaşım tarafından bilinçli olarak öldürüldüğüm oyun.