• evliliğimi sarsan oyun. işten gelince bir el atayım diyorum. yemeğe kadar oynadıktan sonra da bir iki el atayım diyorum sonrasında bi tripler bi tripler. yok çocuğu ihmal ediyorsun, yok elinden düşürmüyorsun vs. ulan ben bile yaralanınca kurtarmayan takım arkadaşıma o kadar trip atmam.

bu arada çoluk çocuktan sıkıldım diyen varsa eklesin. kullanıcı adım shanyü
  • telefondan oynanabilen en iyi oyun. telefonun bataryasını cortlatması dışında eksisi yok diyebilirim. hatta girilerden birinde birisi bahsetmiş evliliğimi sarsan oyun diye oyun tam olarak bu derece bir oyun. otoloot ile gerçek pubg den bile daha eğlenceli diyebilirim. sadece stratejiye ve oyuna odaklanabiliyorsunuz.

yalnız oynayanların çoğunda bir kafa karışıklığı var karşıdan gelen emülatörle (bilgisayarda) mi oynuyor yoksa telefonda mı diye. emülatörle girince net bi şekilde yazıyor sadece emülatörlr oynayanla eşleşeceksiniz diye. yani sizin takımınızda emülatör yoksa siz sadece mobillerin olduğu oyuna girdiniz demektir.

sanhok en sevdiğim harita. millet yılanları göremiyoruz diye sevmiyor ama ben heriflerin ağzına veriyorum mermiyi.

rotasyon oyunda en önemli şeylerin başında geliyor. iyi bir rotasyonla her oyun kesinlikle ilk 10 girebilirsiniz.
  • ruslar ile aynı takıma düşüldüğü an uyanık olunması gereken oyun. dün akşam değişiklik olsun diye ruslar ile bir el oynayayım dedim. demez olaydım. oyunun başında bu arkadaşları 2-3 sefer kaldırdım. 6 tane de leş aldım. sonra gazdan çıkıp bir evi aldık hep birlikte. bir türk takımı geldi bastı evi, 2 kişiyi bayılttım ama 3. ye canım yetmedi maalesef ve beni bayılttılar. peki bu soğuk iklim çocukları ne yaptı dersiniz? benim vurduğum adamları lootladılar, beni de öylece bırakıp gittiler. bende mikrofonu açtım ve sesimin gelip gelmediğini sordum. evet cevabı almam ile birlikte etmediğim küfür kalmadı tabi. ingilizce küfür yelpazem epey bir genişmiş onu fark ettim. bu da böyle bir anımdır.
  • dün arkadaşlarla yine oynuyoruz. lan dedik hadi rus taklidi yapalım. takımda tanımadığımız bir de türk var. neyse takım olarak gidiyoruz. bu keko sürekli çalışıyor. biz ağaç dibinde votkalarımızı yuvarlıyoruz. arada gidip bu kekonun bayılttığı adamları vuruyoruz. sonra bastık gittik. bu da bayılmış kapı eşiğinden sürünerek çıkıyor, sonra sürünsün pezevenk dedik gittik.
  • takımıma neden sürekli arapların geldiğini anlayamadığım mobile oyun. bilgisi olan yeşillendirebilir mi?
  • gösterdiğim akılalmaz performans sayesinde "kolsuz" lakabını kazandığım eğlenceli oyun mecrası
  • takımda 3 kişiyiz, 1 ben 2 gürcistanlı. alan gelmiş, bize bayağı uzak. ben çıkıp araç arıyorum, 2 hanımefendi boş muhabbetle hala ev yağmalamakla meşgul. 2 kişilik bir araç bulup alana doğru basıyorum.

2g: xxx bizi de al.
    ben: 2 kişilik aracım var ikinizi de alamam, ama alana doğru gelirken sağda araç var onu alabilirsiniz.

ben gidip alan içinde bir depoya saklanıp yeni alanı beklerken bu ikisi tarif ettiğim araçla yanımdan geçti. durup aracımın lastiklerini patlatıp devam ettiler. zaten 20 saniye sonra da alana tam gaz girip araç patlaması sonunda hakettiklerini buldular.

ilginç bi şekilde milletler sanki gizlice birbirine düşman bu oyunda.
  • arapların bastığı oyun, neden avrupa sunucusunda bu heriflerle eşleşiyoruz.
  • tek başına girince can sıkan oyun. elmas5 küme squad'a eksiği olan ekleyebilir.
    nick: mfareyiz
  • pakbi nedir oglim?
hesabın var mı? giriş yap