şükela:  tümü | bugün sorunsallar (4)
1340 entry daha
  • oyundaki “beyler” muhabbetinden sıkıldığımdır.
    az önce girdiğim maçta mikrofonlar açılmadan “beyler” dedin tamam. mikrofonları açtık “beyler 2 takım indiii” diye devam ettin tamam. “yanındalar beyler yardıma gelin” dedin, ben geldim, tek başıma squadı devirdim tamam. o arada sen bayıdın “beyler kaldırın” dedin, ben kaldırdım. ikinci takım bastı, 2 kişiyi aldım, kalanlar hepimizi aldı, halaaa “beyler adam var”, “beyler şöyle, beyler böyle” ve benim her söylediğime ölü taklidi yapmalar. bir ara “sesim mi gelmiyor?” dedim, “geliyor” deyip “beyler”e devam etmeler.
    maç sonu 6 kill+mvp bende. sizde 0 kill ve “ohaaa kız as’mış”lar.
    hah bir ara mermi istedim de kimseden de ses çıkmadı. ulan tek başıma takımı taşıyorum, tek mermi sıkmıyorsunuz.
    allaan denyoları ya.
  • emulatörü keşfettikten sonra pcden takıldığım oyun.

neymiş o telefonda çektiğim eziyet.
  • henüz dördüncü maçımda 1. oldum. ilk üç maçta da acemiliğimden oyun alanının dışında kalarak öldüm.

evet, muhtemelen seviyem düşük olduğu için benimle aynı seviyede acemilerle eşleştim ama yine de çarpışırken rakiplerime karşı bariz bir üstünlüğüm vardı. çok kolay öldürüyorum. genelde önce rakip beni görüp ateş etmeye başlıyor, bir iki tane de yiyorum. rakibin yerini tespit ettikten sonra da doğrudan tarıyorum ve ölüyor. rakiplere karşı neden bu kadar bariz bir üstünlüğüm olduğunu da anlayabilmiş değilim. yüksek performanslı bir telefon kullanıyorum. * telefonla ilgili olabilir mi acaba? bilenler yeşillendirirse sevinirim.

bu arada 1. olduğum maç 30 dakika sürdü. o kadar süre pür dikkat telefon ekranına bakmak yoruyormuş. göz sağlığı için günde bir maçtan fazlasını tavsiye etmiyorum.

edit: arkadaşlar sağ olsun aydınlattılar. ben botlara karşı oynuyormuşum :( özellikle ilk seviyelerde iken çoğunlukla botlarla eşleştiriyormuş oyun bizi.
  • şu an bir sinirle antrenman modundan geliyorum. her antrenman modunda bir adet orospu çocuğu, itin tohumu, piç kurusu olmak zorunda mı?

antrenman modunda neden yalnız değilim de, bir kahpe evladının sırf adilik olsun diye sağa sola attığı el bombası atması sonucu havaya uçuyorum?

bir sürü velet kahpe evladı barındıran oyun.
  • kan ter içindeydim, ardımda dokuz leşim vardı, miramar kanyonlarında harp ediyordum. hasımlarımın çoğu ölmüştü, isimlerini ve yüzlerini unutmuştum çoktan, bense gündüzün sıcağında soğuk bir enerji içeceği içerek mustang ile keyfime keyif katacaktım ki o da ne, birisi lastiklerimi patlattı, beni vur, ama arabama sıkma ulan diye bağırdım, pederin ikramiyesiyle almıştık, rahmetli pek kullanamamıştı, neden sıktın namussuz? öfkeli hâlde park ettim sola, altı patları çektiğim gibi bordo bereli günlerimden kalma taktikle arabama sıkan zebercet ruhlunun olduğu çatıya çıktım ustalıkla, bir müddet beni aradı, tam bana doğru dönüyordu ki altıpatları alnının ortasına doğrulttum. ona dedim ki: bir gün dağda bir kurtla burun buruna geldim, kendi kendime ya o gidecek ya da sen dedim, dağlardaki sığınağa giden ben oldum. daha gençsin, var git yoluna, ama bir daha arabama sıkarsan belanı sikerim! altıpatları belime sokmuş arabama doğru giderken çatıdan aşağıya atlayan zebercet ruhluyu gördüm, kanlar içerisinde yatıyordu, inna lillahi ve inna ileyhi raciun! yollar beni bekliyordu, erangelde yitirdiğim yarime ağıtlar diziyor, aranıyordum..
  • üşn takımlıda eşleşmeyi kapatıp oynayarak kendime eziyet ettiğim oyun. eziyetin sebebi ise her maç gelen hileciler. youtube milyonlarca video kaynıyor bypass script enjektör bilmem ne kardeşim bu adamların developeri yok mu adam utanmasa erangelden sanhoka tek atacak her gün hileyle canlı yayın yapıyorlar ne ban var ne telif. eğer ki araplara hileci diyorsanız henüz hindularla karşılaşmamışsınız demektir. beraber takılırız rank önemli değil ama ciğer sökerim diyen emülatörcü arkadaşlar için id: 589357928 rank taç ıv.
  • kötü bir bug bulunan oyun. her 2-3 oyunun birinde birisinin sesi gidiyor ve gelmiyor. yapımcıların çözmesi lazım.

edit :gene gitti aq
  • bir arkadaşım var. sürekli beraber oynamak istiyor. beraber oynamayınca tribe giriyor. tek yaptığı sağdan soldan silah toplamak. yemin ediyorum sikecem belasını. 1 leşle oyun tamamlıyor. götüne sokacak sanki silahları. çok sinirliyim.

edit: geçen 2'ye 2 kaldık. birisini vurdum. gitti onun malzemesini toplamaya. o sırada diğer adam beni vurdu, sonra bunu vurdu. ulan 1 kişi kalmış. (turan burayı okumadığını biliyorum ama belanı sikeyim)
  • georgepol, novo, paradise, bootcampten başka yere atlamayı sevmeyen, adam ölme öldürme sayısı 2,5 üzeri, akpli olmayan, 18 yaş üzeri emülatörlü arkadaşlar yazabilir :)
  • sinir olduklarım listesinde olanlar;

önündeki adama sıkmayan gerizekalılar.

bir yere atlandığında herkesin aynı yere doluşması.

öldürdüğüm adamın sandığına benden önce koşup aç gibi yemeleri.

bayılan kişiyi kurtarmayıp sağa sola koşup kill peşine giden arkadaş yüzünden gebermek. burada bahsettiğim sis atıp kurtarıldıktan sonra devam etmek, tek başına değil. andaval gibi koşarsan böyle takımı bok edersin işte.
385 entry daha