şükela:  tümü | bugün
  • sniper oynamayı seven, eli sağlam olan, duo'da terör estiren bir hatun bulamıyorum sözlük ahalisi. belki buralardan çıkar da uzun yıllar arkadaşlık edeceğim biri olur.

diplerin notu: ilgi çekme ya da fuck buddy arayışında değilim.
    zirvenin notu: fps oyunlarında elim sağlamdır.
    steam adresim:
    aah biliyorum biliyorum > (bkz: derdini sikeyim butonu)
  • (bkz: oyun oynayan hatun bulamamak)

bunun 2 sebebi var.
    1- her ne kadar eksiye göre değişse de, video oyunlarının erkeklere hitap eder şekilde tasarlanıp pazarlanması.
    2- kızların şato prensesi ya da muhafazakar gelin gibi yetiştirilmelerinden dolayı oyunlarla içli dışlı olmamaları.

gelişmiş ülkelerde kadın oyuncu, haliyle pubg oynayan hatun bulmak mümkündür. alım gücü yüksek ve açık fikirli toplumların farkı burada ortaya çıkıyor.

türkiye düşünüldüğünde ise imkansız değil ama çok zordur. türkiye'de kız çocukları genel olarak özgür yetiştirilmiyor. abisi ya da kardeşi sayesinde oyunlarla tanışan olsa da, kızların asi olmasına pek müsaade edilmediği için sanal dünyayla aralarındaki ilişki instagram ya da bloglardan öteye gidemiyor.

en zor olanı ise ilişkisi olmayan, yalnız kız oyuncu bulmak.
  • (bkz: hatun buldunda killisini mi arıyorsun)
  • sıkıntılı bir durum. pubg diye hapşıranını bulabilirsiniz ama.

(bkz: pubg diye hapşıran insan)
  • cevabın başlıkta gizli olduğu entry. neden bulamıyorsun? çünkü profesyonellerde ondan! bir anda yüzlerce abazayla muhattap olmamak için saklanıyorlar.
  • bir milyonda bir ihtimalin sen bulana kadar çoktan sıfırlanmış olmasındandır.