şükela:  tümü | bugün
  • o ne güzel bir hatundur.. onun sevgilisi ne şanslı adamdır
  • 2-3 ay önce 2 kişilik modda bir kızla beraber oynamıştım biraz önyargılı davrandım ama sonra baktım kız işi biliyor ilk başta peşime takmaya çalışırken sonra ben onun peşinden gitmeye başladım ve nihayetinde 1. olmuştuk. kız pro çıktı rıza baba tepkisi verdim en son. yani demem o ki erkek kız fark etmiyor sırf kız oldukları için kimseyi küçümsemeyin, yoksa elinize verir giderler. he tabi oyun için girmeyen başka maksatla giren kızlar da vardır ama sayılarının fazla olduklarını düşünmüyorum.
  • genel de oynamayı bilmezler futbol oynayan kızdan farkı yoktur. bazı şeyler kızlara göre değil maalesef.

candy crush oynaması gereken kızdır.
  • muadili "dota 2 oynayan kız"dır, adamdır.
  • eğer mobilde pubg oynuyorsa ağır varoştur. bir lol veya cs oynayan kız kadar delikanlı da değildir.
  • iki hafta önce derste gördüm bu kasayı. akm ile seri seri sıkıyordu. kulaklık da takmamış; bi an ateş altındayız sandım, allah-u ekbeer diye bağıracaktım.
  • her türlü sosyal medya platformundan bu sevgisini dile getirip, profesyonel bir oyuncuyu ağına çekmeye çalışır.
  • kız arkadaşımın da içinde olduğu kız çeşitidir. en azından oyun oynamak istediğin dakikada ne hissettiğini bilen bir insan olduğu için bir çok kız tipinden bir adım öndedir. başka oyunlarda da aynı ilgiye sahipse tadından yenmez.
  • pubg grubumuz var 3 kadın bir de ben. çevremde başka birçok kadın arkadaş da oynuyor. yalnız bazı sıkıntılar var:

- çabuk panik oluyorlar. panik halinde iken botları bile öldüremiyorlar. bot olmazsa şimdiye ölmüştünüz gidin öldürün şunu diyorum öyle öldürüyorlar.

- takım halinde gidiyoruz ama takım oyunu oynamıyoruz. karşımıza bir grup çıkınca savaşmayıp dağılıp pusacak yer arıyorlar, pusana kadar ölüyorlar.

- bayıldım diyelim, zor bela yanıma gelmeye ikna ettim, düşmanın göreceği yerde tedavi etmeye çalışırlar. yine ölürler.

- harita okuyamazlar, paraşütle düzgün atlayamazlar.

- loot için saçma sapan yerlere dağılırlar.

- ses kasamazsınız sürekli konuşurlar.

+ yem olarak kullanabilirsiniz.

+ iyi oynuyorsanız silah, cephane vs. vermekten kaçınmıyorlar.

+ iyi yere konumlandırırsanız sabırlı bir şekilde pusabiliyorlar.