• gerçekçilik vs fantastik

ve ben fantastikliği seviyorum.
    temsili
    edit: resim eklendi.
  • pubg'de sadece yetenek yetmez, strateji, analiz ve doğru karar verme etkenleri de önemli rol oynar.

fortnite ise daha çok half life gibi bam güm pata küte şeklinde doğaçlama yetenek isteyen bir oyun. mesela ronaldinho'nun futbol tarzı tam olarak fortnite'ı yansıtır, saha da kimi zamanlar doğaçlama çözüm üretmek ve izleyicilere akıcı bir haz yaşatabilmek.
    quake, half-life gibi oyunlar ile kıyaslanabilir ama pubg üzerinden hayır.
    ki fortnite'da sürekli zıplıyor olmanız da buna işarettir :)
  • kesinlikle pubg nin alacağı kıyaslamadır. pupg biraz daha mantıklı düşünme ve kişinin oyunu önceden yorumlayabilme gibi yeteneklerini öne çıkarmakta.
  • cabalaridnan anladigim kadariyla basligi acan arkadas iki grubu karsi karsiya getirip populer ve android ios benzeri fanatik insanları çarpıştırma niyetinde.

ancak alakasiz bu iki oyun. tek ortak noktaları battleroyale olmalari ve bu iki oyundan birini seven digerini se sever. pubg vs lol daha mantıklı ama o bile tutmaz soyleyeyim.
  • çok basit bir olay ünlülere epic para saçıyor fortinete reklamı için,biz fakirlerde pubg kasası düşerde satıp oyun alırız die 70 tl verip sermaye ile grind yapıyoruz

son alınan oyun hollow knight candır brolar :d
  • tek ortak noktası 1 adada 100 kişinin survival mücadele vermesi,

fortnite bambaşka bir oyun tamamen çeviklik, hız, combat stratejisi ve envaiçeşit yetenek istiyor.

pubg ise
    daha genel, oyun süresinin tümüne yayılmış bir strateji ve her fps oyunun gerektirdiği standart aim yeteneği arıyor.

gamerların kralı ol, fortnite öğrenmesi de oynaması da açık ara zor.

pubg (bkz: gerilim)
  • oyun demeye dilimin varmadığı saçmalıklar.

bf1 alında oyun görün fakirler.
  • ikisinin de kazanamayacağı karşılaştırmadır öyle bir battle royale oyunu çıkacak ki pugb nin h1z1 e yaptığını bu ikisine yapacak en azından pubg için durum böyle gözüküyor.
    (bkz: tarih tekerrürden ibarettir)
  • pubg = dcu
    fortnite= mcu
  • pubg güzel oyun ama kasıyor fortnite ise oynaması alışması baya zor ne bok yiyem ben ya
hesabın var mı? giriş yap