şükela:  tümü | bugün
  • ara sıra publarda olan biri olarak, beni rahatsız etmeye başlamış durumdur. dine yapılmış saygısızlıkların başında gelir ve türk aile yapısının baskıcılığının en önemli kanıtlarındandır. ve her son 3-4 gidişimin birinde mutlaka görüyorum. bu bir sorun değil midir? ve bu arada bu insanları alkol alırken görüyorum, onun dışında ne yaptıkları umurumda değil zaten.
  • ne yani pub lara sadece içki içenler mi girebiliyor ? arkadaşlarının yanında sohbet etmek için gelmiştir ne bu sizin takıntınız. başörtü takanlardan davranışları nedeniyle genelde pek haz etmem ama sizin yaptığınızda iş değil.
  • bırakın herkes hayatını rahat rahat yaşasın . fazla takılmayın bu durumlara .
  • her ne kadar isteyen istedigi yere girebilir diye savunma yapmayi dogru bulsam da belli bir kesimi temsil ettiklerinin biraz daha bilincinde olup her halukarda malzeme arayanlarin ekmegine yag surmemeleri daha iyi olur.
  • takdir ediyorum. eve mi kapanacak türbanlı olduğu için? gelsin, otursun, muhabbete katılsın, ister alkol alsın ister almasın.

sanane?

edit: türbanlıyı bara almayınca sorun(sorun da göremiyorum) çözülecekmiş. klgflkşhjklşşlkj
  • şimdi buraya herkesin hayatı kendine, bırakın insanlar özgürce gezsinci duyar böcekleri üşüşecek diyordum ki üşüşmüş.

ey balık hafızalılar! bu yollardan defalarca geçildi!, işin sonu pub'a baskı, pub'ın yanına açılan alkolsüz mekanlara doluşan türbanlı ve sakallıların tarafından oluşturulan gargara ve mahalle baskısı sonucunda senin elinde kalan mekanın da gitmesidir. sonra en son mevzi olarak evine çekilince kapıya gelecek olan ahlak polisini beklerken bu duyarlarını hatırlarsın.

ulan duyarcılar! 90 lardan beri bi bitmediniz be!
    ben fatih de yürümuyorum bile, susuluktan ölsem, sidik torbam patlasa benim paramdan kesilerek yapılan camiye girmiyorum! hem ideolojik olarak karşıyım, hakkımı yasaları da hiçe sayarak gaspedenlere, paramı bunlara harcayanlara, hem de korkuyorum ulan, canavar gibi insanlar oluyor orada..
    insanlar işsizlikten kırılırken 4000 üzeri maaşlarla kondurdukları camileri, bir sene sonra yakında ibadethane var diye bizim mekanlarımızı kapatma amacı ile kullanıyorlar.
    şunu kafanıza sokun, toplumsal barış, türbanlının pub'a gitmesi ile olmayacak.
  • içki içilen ve zinaya davetiye veren mekanları merak ettirmiştir. *
  • bize ne ....
    banane senin başörtünden mor balyajından mini eteğinden simli ojenden sarığından cüppenden dar pantolonundan ispanyol paçandan ülkücü bıyığından

tanım: hiç s*klemediğim birşey. bir kere etraftaki insanların şekillerini incelemek ayıptır görgüsüzlüktür. başkalarının tipinden şemalinden kendine sıkılacak üzülecek takılacak birşeyler çıkaran insan da. aptaldır.
  • kimseyi ilgilendirmez, ilgilendirmemeli.
    "hem kuran'ın örtün emrini uygula hem de haram kıldığı şeyi yap" paradoksunu dile getiriyorsan, bırak allah takdir etsin. sen değil !