şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bir dc comics urunu 2004 yapimi igggrennncc bir batman/superman macerasi.. jeph loeb, tim sale, ed mcguinness cizmi$ler.. ozel bir yapim bissuru super kahramani ayni kitapta gorebilirsiniz..

  a.b.d. ba$kani lex luthor superman' a kil gider.. superman da bruce wayne' nin ailesinin katillerinin izini bulmustur.. baskan supermen' in uzerine bir milyar dolar odul koyar.. batman ile birlikte buna karsi cikarlar vesaire vesaire.. kli$e bir konunun kli$e i$leni$i.. batman megersem superman' a hayranmi$, superman da batman' a..

  marvel' in dc comics' e ve benzeri diger alternatif sirketlere niye kol gibi gecirdiginin cok iyi bir kaniti.. hikayede ve cizimlerde yetenek ve zeka adina degisik bir sey yok. hatta bir ara alfa yayinlarindan 1974 yapimi bir cizgi roman okuyorum zannettim.. hatta igrenc sonunu soylemekten de cekinmiyorum. gelecekten bi superman gelir. (haha evet..) dunya onun hatasiyla yok olmustur. zaman boyutunda mi ne kaybolmu$. "cocuklar oyle yapmayin, boyle yapin.." diyor batman ile superman' a.. onlar da dunyayi kurtariyorlar.. yuh ya.. tamam cizgi romanlar zaten sacmadir da..etmeyin eylemeyin.. bu ne ya? bu kadari da biz hayal gucu bagimlilarinin bile ters bulacagi camasir suyu tadinda bi sey..13 yasinda bir velet batman ile superman a benzeyen dev bir uzay gemisi yapiyor..dahi imi$ ..finansoru de bruce wayne imi$.. tamam uzay gemisini yaparsin da.. off.. kusacam..sustum..

  zaten superman ne lan? pelerinmi$, ucuyormu$ falan.. cocuklar bile bakmaz artik o adama.. sevgi doluymus da .. bilmemneymi$ de. kripton' u bulan, adama saldiriyor zaten.
  dark horse ' un conan' ini incelesinler biraz..

  (bkz: anti kahraman)
 • imdbye göre 2009'da gösterime girecek olan michael mann filmi boşrollerde iki süper adam var, johnny depp ve christian bale. bu üçlüden ne çıksa izlenir diye düşünüyorum ,bekliyoruz...
 • bu film için bir araba arayışı sürmüş gidiyor. bir araba bulmak bu kadar mı zor? şimdiye kadar birçok dönem filmi çekilmiş, arabalar yakılmış, patlatılmış vs. en son aklıma gelecek şey böyle delicesine araba aramaları olurdu. nihayetinde 1930 larda geçiyor film...
  neyse efendim geçenlerde chicago'da bir seçme yapıldı. millet ellerindeki arabayı görücüye çıkardı. seçilmiş bir tanesi heyecanla okudum haberlerini, siyaha boyamışlar hazırlamışlar, 330 atgücüne sahip motoru varmış vs. ama hala göremedim bir adet resmini. filmi tabi ki merakla bekliyorum ancak şu arabanın maharetini de ayrıca bir merak ediyorum.
  son olarak çekimleri nisan'da wisconsin'de başlayacakmış.

  edit:bir nevi cevap bulunmuştur. bir de johnny nin vitesli araba kullanamadığı ortaya çıkmıştır:
  "so why was it so essential that this new film have that exact car?
  "apparently dillinger had quite a few cars, but his favorite car was the hudson terraplane," patton said. so, when universal executives found the terraplane online, they took photos of it to mann and depp. both men agreed that they had to have that car.
  patton agreed to sell the car to the studio -- they didn't want to just rent it -- but he would have the right to buy it back for the exact same price once shooting was finished.
  it will probably come back with a shiny new black paint job and an automatic transmission, since studio officials didn't believe depp can drive a manual shift. "
 • john dillinger' ın hayatını konu alacak olan film.
 • oyuncu kadrosu içinde emilie de ravin de vardır.

  (bkz: yirim)
 • michael mann va oyuncu kadrosu -özellikle de kendi kuşaklarının bence en iyi oyuncuları bale ve depp- sebebiyle seyirci beklentisinin büyük olduğu, buna rağmen hayal kırıklığına uğratma ihtimali sıfıra yakın film.. olsa da yesek..
 • abd'de 1 temmuz 2009 günü vizyona girecek olan film. ülkemize ne zaman uğrayacağı henüz belli değil.
 • 10 temmuz 2009'da vizyona girecek canım, biricik johny'im deep'imin oynadığı, her zaman ki gibi mükemmel oyunculuk sergileyeceğini bildiğim, izlenmesi ama öncelikle az biraz sabredilmesi gereken filmdir..
 • yayınlanan son fragmanının beklentileri tavan yaptırdığı filmdir. iki yetenekli aktörü, johnny depp ve christian bale'i bir arada görmek gerçekten harika olacak.

  http://www.movieweb.com/video/vibwkkgkvqrneg