• apse isimli post-rock'ımsı icralarda bulunan gruptan kopma, zat-i alîleri literally new yorker robert toher beyefendinin tek kişilik procesi.

hipnotize eden davul ritimlerinin üzerine biraz darkwave, biraz zil, biraz arabesk sentetik ve analog sesler, hayalet gibi süzülen vokaller vs. derken ortaya karakterli bir müzik çıkmış.

karanlık soundlardan hoşlanan yeni elektronikçilere, trap, rap gibi illetlere meyli olanlara, gitarlı müzikte renklilik arayanlara; sabah aç karnına, akşam tok karnına günde iki kere yazıyorum.
  • dark electronic müzik konusunda epey basarili isler yapan grup.

spotify
  • 3 gün önce spotifyda forest swordsun bi şarkısının radyosundan keşfettiğim ve 3 gündür spotifyda yer alan her şarkısını dinlediğim grup. tam böyle bi tarz arıyodum ve bu arayışıma derman oldular kendileri. en sevdiğim albüm ise wuthering drum oldu. albümdeki vokallerden drumlara her şey inanılmaz hoşuma gitti. takipçisiyim artık bu grubun.

bu müzik türünü hala bilmiyorum ama. google'da elektronik/dans yazıyo da bu müzik tarzını arattığımda bu gruptan çok uzak şeyler çıkıyo. neyse, bi gün ola ki bulursam burayı da editlerim.
  • ya bu yeni albumlerdinden bi sarki ama nasi bi sarki valla çözemedim sürekli dinleyesim geliyor. butcher bir nevi uncanny .
    (bkz: gate at the end)
  • triphop konusunda bi basina cok guzel isler cikartan new yorklu muzisyen.
    butcher
    backlash mix
  • enfes parçaları olan müzisyen. karanlıkta denizdeymissiniz gibi, boğulmadan salınıyorsunuz. bunu seven lornu sever, ya da tersi. butcher bilinir ama diğer parçaları da muhteşemdir. (bkz: mirror)
  • vay be, entryler varmış bu müzisyen hakkında. sevindim. müziklerini çok severim. az evvel red rainbow dinledim ve yine mest oldum.
  • şarkıları tam bir bad trip yaşatıyor. ancak çok harika bir tarzı var.
  • interfaith gibi bir şaheseri yapmış olan proje.
hesabın var mı? giriş yap