• başka bir tinkerbell’dir o.
    kafası bozulup, sağa sola sarfettiği o muhteşem enerjisi tükenince, varolmayan ülke’ye kaçan tinkerbell’dir.

orada kendisini dinler, yaşadıklarını ve yapmak isteyip de yapamadıklarını gözden geçirir.
    sanki hiç gitmemiş gibi geri döner, kaldığı yerden devam eder ve etrafındaki herkesi mutlu eden enerjisinin sadece yüzde otuzunu kendisini mutlu edecek hedefler için kullanır ve bu hedeflere ulaşır.

sevgili tinkerbell, iyi ki varsın.
    günün birinde, varolmayan ülke yerine, bulunduğum yere gelmeni diliyorum.
  • gördüğüm en harika insanlardan biri. neşesi neşe katan, her yere enerji saçan.
    bir allahın kulu yok ki aklına getirip de onu mutlu etmeye çalışmasın... yeryüzündeki melek...
  • bu tatlı yaratığı her kim üzdüyse karşısında beni bulur!
    naptınız benim neşe ve sevgi dolu pıtırcığıma!
    toparlasın ve çabuk dönsün.
  • koştur koştur odama döndüğümde masamda bu tatlı kuşumun yolladığı kendi gibi renkli çikilataları buldum!
    kilometrelerce ötedeyken, avustralya'dayken benim özel günümü unutmamış bir insan.
    üstelik kesin tarihi konuştuğumuzu bile hatırlamıyorum.
    bir kez gönül koymadı buluşamadığımızda, bir kez bile aramaktan vazgeçmedi.
    pucepuck benim kardeşimdir.
    canı acısa canım acır, mutlu olsak birlikte güleriz.
    canım o benim canım.
    özlemle bekliyorum canım diye kucaklamak için.
    iyi ki tanıdım!
    seviyorum çok.
  • çok sevdiğim yerlerden, beni çok mutlu eden neşeli hatıralar gönderen güzel badim. şu karanlık günlerde neşesi bana mutluluk verdi. enerji küpü, neşe kaynağı.
  • bir baktım posta kutumda bir kartpostal!
    bir bakım aynen benim gibi nostaljik, küçücük şeylere fazlaca kıymet yükleyen bir kıymetlim daha var!
    mesafelerin ayıramadığı canımdır.
    üzülmesine kıyamadığım güçlü kadındır...
    mutlu halini görüp de onu üzen kişi zannımca çok ama çok acımasızdır.
  • canımın içi yazar!
    doğum günü kutlu olsun.
    kendi gibi tatlı, şeker, güzel bir yaş olsun.
    iyi ki var.
  • betimlemeye sözcük bulamadığım canım.
    bir sonraki börek ve baklavayı umarım ben alırım...
    umarım senin çok güzel bir haberini kutlarız tatlı peri.
  • korkarım ki voltranı oluşturduğumuzda trafoya değil kedi, kaplan sürüsü girse enerjimizi yok edemez.
    "ders arasında arayacağım" yazan mesajlarını, uzun sohbetlerimizi, aldığımız kararları ve bu yaşta yeni yeni anlamlandırabildiğimiz tüm o gerçekleri... hepsini seviyorum.
hesabın var mı? giriş yap