şükela:  tümü | bugün
  • çoğu insan türkiye'de yasak olan web sitelerine girmek için kullanıyor.
    logosu da tam bir hüzünbaz otuzbirci kuş.
    adını aldığı kutup martısı logosundadır ve suratında rastlantısal olarak 31 sonrası muhsunluğunu barındırır. ya da herifler "türkler ne attırır la sayemizde" diye düşünüp ismi ve logoyu tasarlamışlardır, bilemedim bak!
    http://i.hizliresim.com/vyqb8a.jpg
  • anti demokratik ülkelerde yaşayanların cep telefonlarında bulundurması gereken web tarayıcı. anladın sen...
  • iphone, ipad ve ipod touch için flash oynatabilen web browser.
  • sadece twitter değil dns ile girilmeyen bir takım sitelere de rahatlıkla girebilen web browserıder.
  • vpn, ıp vs gibi teknik konulara hiç girmeden, telefonun ayarlarını vs. değiştirmeden tüm sitelere erişim imkanı sağlayan sempatik ve demokratik kuş.
  • oldukça yavaştır ancak flash oynatabilmektedir.
  • flash videolardaki performansı sanılanın aksine gayet iyidir.
    videoyu açtığımızda üst menüde bir kutucuk çıkıyor işte videoları oradan izlerseniz gayet başarılı olduğunu görebilirsiniz.
  • keşke mac/pc versiyonları da olsa. tırt ötesi tabletimde bile otomobil uçar gider tadında çalışıp beni şaşırttı. keşke daha öncesinden bilseydim.
  • uzun zamandır videoları açamadığım program. sorun bir tek bende mi merak etmekteyim.
  • 2019 yilindan yaziyorum.

yillar once uygulamayi elestiren cok insan vardi ancak son yillardaki guncellemelerle muhtesem olan web tarayiciydi.

dun uygulamaya girip baktigimda cikan duyuru ekraninda 1 temmuz 2019 tarihi itibariyle bir daha calismayacakmis. sebebi apple'in boktan sebepleri. ancak uzulmeyin android 'de devam edecek.

apple'in yaptigi buyuk ayip diye tarihe not dusuyorum.