• iphone, ipad ve ipod touch için flash oynatabilen web browser.
  • oldukça yavaştır ancak flash oynatabilmektedir.
  • evet flash'ta stream video dahil maşallahı var. performans olarak çok düşük olduğunu da belirtmekte yarar var.
  • flash videolardaki performansı sanılanın aksine gayet iyidir.
    videoyu açtığımızda üst menüde bir kutucuk çıkıyor işte videoları oradan izlerseniz gayet başarılı olduğunu görebilirsiniz.
  • 1 mb bağlantıda dahi rahat rahat flash video izleten bir browser. video açılmadan üstte tam ekran gösterimi için bir küçük ekran çıkıyor ve sorunsuz izletiyor. normal bir browser olarak ise pek bir numarası yok. ipad için mutlaka yüklenmesi gerekli bir program, video harici flash sitelerdeki performansı da başarılı. tek olumsuz yanı swf açamıyor en azından ben bir tane bile açamadım. swf uzantılı bir dosya linkine tıklanırsa acmaya çalışıyor ancak öylece kalıyor.
  • iphone ve ipad kullanıcılarının flash ihtiyacını gidermeye yaran uygulama.skyfire gibi ücretli rakiplerine göre çok daha hızlı çalışması neticesinde 2011 yılında flash destekli tarayıcıların en iyisi seçilmiştir.
  • ipad'imi bambaşka bir boyuta taşıyan web browser... 3 dolarlık bir ücret karşılığında satılıyor ama bir ipad için kesinlikle alınması gerek bir uygulama...
  • flash videoları kendi bütünleşik playerından sorunsuz oynatan browserdır. flash oynatabilmesi ise kendisinin aslında normal bir tarayıcı değil, uzak bir bilgisayardaki tarayıcıyı kontrol etmemizi sağlayan bir aracı olmasındandır. yoksa ios'teki bütün tarayıcılar safari webkit'i kullandığı için böyle bir uzaktan kontrol yöntemi dışında flash oynatabilme ihtimali yok tarayıcıların. yani kelimeleri yazarken geriden gelmesi falan o yüzden.
  • kendinden proxyli. tüm yasaklı sitelere girmeniz avantajıyla birlikte, sadece tr den erişebilen sitelere girememektesiniz.
  • bekledigimden cok daha basarili browser. ipad'de bir suredir safari yerine kullanmaktayim ve coklu tab durumunda gayet iyi calismakta ayrica youtube'u kendi native appinden daha hizli yukleyebiliyor. ancak dizimag'i acmayi basaramadim henuz.
hesabın var mı? giriş yap