şükela:  tümü | bugün
  • sessizce, usulca yok oldular. kimseye bir şey demeden kenarıya çekildiler. o güzel insanlar, o güzel atlara binip gittiler. demirin tuncuna, insanın asdgfasdf diye gülenine kaldık...

2000'lerin ortası. ismail yk patlamış. arzular şelale esprileri yapılıyor. bursa pülücü ile haydar fingirdeşiyor, okan yalabık serseri gibi dolaşıyor o sıralar, sultan makamı gibi şahane bir dizi oynuyor. ve insanlar puhaha diye gülüyor. süper olay.

msn günleri. şimdi tutup msn ne güzeldi, birbirimizi titretirdik, çalan şarkı ile manita adayına mesaj yollardık ^^ tarzı romantizm yapmaya gerek yok. ama kimse kusura bakmasın. o günlere dair özlediğim nadir şeylerden biri puhaha gülme efekti. çünkü bir insan gerçekten puhahaha diye gülebilir. ehehehe diye de gülebilir. hatta ehuehueh diye bile gülebilir. fekat asdfasdf diye gülemez. böyle bir gülme efekti olabilir mi alüminyum? durun ben cevap veriyorum: olamaz! olamaz, olamaaaaz!!!?

o değil de, titretme iyiydi. whatsap'a da gelse keşke. aniden ana ekrana düşse böyle zınnnnk diye. puhahaha. tam olmadı ya, yerinde kullanamadım :/ neyse, iyi sözlükler.