şükela:  tümü | bugün
  • doğuş grubunun yeni platformu. büyük ihtimalle reklamsız, netflix'e rakip bir platform yaratmayı düşünüyorlar. doğan holding de blu tv adı altında bir şey yapmaya çalışıyor. bu açgözlülükleri yüzünden yine bütün platformlara üye olacağımızı sanıyorlar. yayınlasana youtube'da fragmanı yayınladığın gibi tüm bölümü.

vatanım sensin için blu tv, maçlar için lig tv, premier lig maçları için turkcell tv plus, şampiyonlar ligi için tivibu, cesur ve güzel için puhu tv. oldu paşam. başka bir arzunuz?

ayrıca beta olmasına rağmen playerları netflix ve youtube'un çok gerisinde.
  • blutv veya netflix gibi ucretli degil, ucretsiz yayin yapacaktir. icerigi de sadece yerli yapimlardan olusacaktir.

ayrica dogrusu puhutv olacaktir. *

https://puhutv.com/
  • cesur ve güzel puhu tv'deymiş. aoısjaksljhakljh. ya allahım yarabbim ya. batacaksınız. çünkü sadece cahilsiniz. strateji hatası yapan zavallılarsınız. bir yönetici göze girmek için bir bok ortaya atıyor, diğer bok da işe girip boka batırıyor işi.

https://lmgtfy.com/?q=cesur ve güzel izle
  • bir aralar tvyo vardı ona ne oldu diye sordurttu bana.
  • smart tv uygulaması gelecek. asıl patlamayı smart tv uygulaması çıktıktan sonra yapacağını düşünüyorum.
  • isim olarak hulu'yu cagristiran platform.
  • kaygısızlar'ı aradığım ve bulamadığım yayın platformu. artık takıntı oldu ve bu proje de derman olamadı.
  • hababam sinifi serisini hd olarak izleyebildigim site.
  • diziler yüksek kaliteli ve sansürsüz içeriklerini youtube üzerinden kaldırıp dizi biter bitmez buraya koyarlarsa. hayvan gibi tutar bu.

ücretsiz olacak
    1080 olacak
    sansürsüz bölümler olacak
    dizinin tv yayını biter bitmez nete hemen koyacaklar
    reklam az olacak tamamen reklamsız olanı cüzzi bir miktar olacak
    stabil ve tüm platformlarda çalışan bir uygulaması olacak. eski sürüm apple tvler dahil.

bunlar çok basit şeyler. bunları yapıp reklamını yaparlarsa tutmaması imkansız.

mesela ben yotube üzerinden içerde izliyordum bugün buradan izleyeceğim bakacağım. neymiş ne değilmiş diye
  • beta versiyonunda olan ancak başlangıca göre harika bir atak yapmış yerli dizi/film izleme platformu.

yerli netflix denebilir yani şimdilik. bütün yerli diziler var mı bilmiyorum ancak kendi izlediğim yerli dizilerin hepsini buldum listeme ekledim üstelik şuan ücretsiz.

hepsini geçin behzat ç'nin bütün bölümleri var amma velakin sadece 3. sezonu sansürsüz.

doğuş grup harika bir iş çıkarmış gerçekten. umarım fiyatları da çok can yakmaz da rahat rahat kullanabiliriz. burdan bir göz kırpalım.

ekleme: bugün itibariyle tv reklamları da başlamış.