• homoseksüellik için, bence şöyle bence böyle diye açıklama yapma ihtiyacı hisseden yazar. eşcinsel olmalı ki bu kadar çok teorisi var. yahu niye bu kadar zorluyorsun, bir eşcinsele sorsana, sen bunu nasıl hissettin, senin iraden dışında mı diye?
  • bedevi sevici bir tip. her başlıkta ateizme giydirip arap masallarını empoze etmeye çalışıyor. engellemekte fayda var.
  • kafasının içinde beyin yerine saman taşıdığından şüphelendiğim yazar.
  • her başlığa inancıyla ve inandığı yaratıcıyla ilgili entry girip, 'dinsizler artistik olsun diye dinsiz' kafasında bir adam.

troll gibi gözüküyor gözüme. engelledim. reklam kokan hareketler bunlar. he nihayetinde kendisine saygı duyuyorum ama bize küçükken bazı şeyleri alelade değil içimizde yaşamamız öğretildi.
  • başka bir arap masalı anlatıcı.
  • arap tarih ve efsanelerinin mustafa armağan'ı olmaya aday olan yazar.
  • daha az yiyip daha az entry sıçmasını önerdiğim yazar.
  • hem müslüman, hem anti-ateist, hem de federico fellini sevmiyor. işte yıllarca dayarsan ramazanda the message'ı sinema algısı kalmaz*.

edit: imla
  • fikirlerini çok önemli, kendisini çok okumuş zanneden yazar. en masum ihtimalle okuduklarından bir şey anlamadığı için saçma şeyler yazıyorsa bile, gerçekten, yazmaya ayırdığı zamanı biraz düşünmek için ayırmasını tavsiye ediyorum.
  • sıkıntılı herhalde. bu kadar çok konuşup hiçbir şey anlatamayan birini göremedim.
hesabın var mı? giriş yap