şükela:  tümü | bugün
  • online mağazası artık aktif olan cüzdan üreticisi. siteye buradan bakabilirsiniz.
    büyük ve klişeleşmiş cüzdan çeşitleri taşımaktan bıkan arkadaşlara öneririm, ince ve taşıması çok kolay, zevkinize göre seçebilir ve seve seve kullanabilirsiniz. benimkisi şimdilik.
  • cüzdanlarını tyvek denen malzeme ile üreten firma. karton sanıyordum. bu malzemenin hammaddesi plastikmiş.
  • evet, yıllar sonra, markası ne olursa olsun klasik deri cüzdanlarla yaşadığım sorunlara çare olmuş markadır bu. içine ne kadar gereksiz kartvizit, kredi kartı, indirim kartı, kimlik kartı, kağıt, pena, broşür, fotoğraf doldurursam doldurayım mantıklı bir incelikte kalmayı başarıp arka ya da ön ceplerde ortaya çıkıp yanlara doğru meyleden ikinci bir leğen kemiği oluşumu görüntüsünü ortadan kaldırmıştır. sitesinde birbirinden güzel özel tasarımlar yer alsa da tercihimi tabi ki darksoft'tan yana kullandım, ancak bir tane daha alacak olsam stoner'i de bir düşünürdüm.
  • cüzdan ararken birden karşıma çıkan ve gayet güzel tasarımlara sahip firma. fakat internet sitelerinde gördüğüm kadarıyla çoğu ürün stokta bulunmuyor.