şükela:  tümü | bugün
  • masal evi, karin, liman kahvesi birleşimi.
  • masal evi, karin ve liman kahvesi'nin birleşmesiyle ortaya çıkan mekanın yeni adı. yeni isim her birinin kapısına o barın eski adıyla birlikte eklenmişken karin'in ismini bile değiştirmeleri ve "flu" yazmaları ayrı yardı. diğer ikisine nazaran karin'in reputasyonu o kadar cacık ki fırsat bu fırsat deyip ismini de değiştirmişler. bir mekan bu kadar aşağılanmamalı :/
  • bok gibi mekan. kapısında bekleyen kıro güvenlikçisi, yavaş servisi oldurulamamış ortamı ile gidilesi bir yer değildir. olurda giderseniz white russian söylemeyin zira white russian aynı mekan gibii bok.
  • 2 kadın, 3 erkek, 2 gay ile gidildiğinde, kapıdaki barzocan'ın "bağyan bu gadar" mı diye sorarak mekan kalitesini belli ettiği üçüncü sınıf birleşik bar. bence girişine böyle bir adam koyarak kalitelerini daha içeri girmeden belli ettikleri için takdiri hak ediyorlar.

giden bağyan arkadaşlara saygılar.
  • keyifli eglencelikli guzel mekan. kadikoyun sayili iyi yerlerinden. mojitosu guzel, bahcesi guzel, dj leri guzel, calisanlari guzel, gidin gorun derim ben.
  • geçen haftasonu arkadaşlarla takıldığımız güzel mekan. her ne kadar tekila shotlar biraz suyla karışıkmış gibi gelse de...
    bana yukarıda söylenenlerin tam aksine kapıdaki badigart abinin samimiyeti ve sıcaklığı güven verdi.

ben tam tersine onu övmeye anlatmaya gelmişken arkadaşlar eleştirmiş?

onlar sanırım başka badigartları eleştirmiş. ama ben murat abiyi çok sevdim.

gitmişken kendisiyle de biraz muhabbet edin. çakırkeyif iken baya hoş sohbet etme fırsatımız oldu.
  • kadıköy'ün en güzel mekanı. müdavimiyim.
  • 26 mayıs cuma günü (bkz: deadbeat) live performansıyla elektronik müzik dünyasına live setuplarla giren mekan. heyecanla cumayı bekliyoruz.
  • dun beni benden alan mekan. esimle gunun, haftanin, ayin stresini atmak icin gittik.
    calisanlar guler yuzlu. biramizi soyledikten sonra patlamis misir ve kraker ikram ettiler. bittikce de doldurdular. ilerleyen saatlerde punch dedikleri kokteyli ikram olarak verdiler. icinde sarap, votka, cin, tekila, meyva sulari, portakal ve hatirlamadigi bir kac icki daha varmis. etkili ve guzeldi. ellerine saglik.
    mudavimi olacagim kesin. fiyatlar ortalama duzeyde. 7 e kadar bomonti 11 lira. 6 tane efes alana da 1 tanesi bedava geliyor.