şükela:  tümü | bugün
 • the punisher'ın devamı niteeliğinde çekilmekte olan film. 2006 sonlarında vizyonda olacakmış. ki böyle birşey bekleniyordu, ilk filmin sonunda frank castle 'ın sözlerini unutmamak gerek : '' those who do evil to others, the killers, the rapists, psychos, sadists, you will come to know me well... frank castle is dead. call me.. the punisher.''

  filmin başrol oyuncusu, yönetmeni film hakkında konuşmuşken en iyisi linki vermek:
  http://www.punisher-movie.com/
 • tom jane'in frank castle'i oynamak istememisi bunyede farkli yorumlara yol acmistir.

  ozellikle tom jane bole ozellikle maxx comics punisher serisindeki cizimlere gore cok siska kaldigindan o punisher ambiyansini verememistir. yeni castinge gore punisher ray stevenson olacaktir kendisi 44 yasinda olmakla birlikte ayrica rome'dan titus pullo olarak tanidigimiz uzere daha bir iyi uyarlama olabilecektir.

  lakin tom jane'in ikinci filmde yer almayi reddetme sebebi senaryoyu begenmemesidir, eger o draft uzerine calisiyorlarsa spider man 3'den daha beter bir filmle de karsi karsiya olabiliriz.

  bunun yanisira imdb'de jigsaw'in kotu karakter olarak dogrulanmasi ve cizgi romani takip edenlerin iyi bildigi microchip'inde dahil edilmesi ne olursa olsun eglenceli bir film izleyecegimizide garantiliyebilir..

  sanirsam senaryo beklemeden manhunt oynar gibi izlersek filmi en yuksek performansi alabiliriz.ki bunun hali hazirda yapilmisi varken (bkz: shoot em up) ne yapacaklar acaba diye dusunmeden edilmemektedir.
 • punisher'in devam filmin tam adidir, punisher 2 olarak gecmeyecektir, resmi sitesi internete cikmistir lakin sadece 2 fotograf ile site yapmislardir, logo olarak eski punisher logosu kullanmalari daha hos gozukmekte sanirsam.
 • heyecanla beklediğimiz antihiro filmimiz. iyi olmuşa benziyor...

  `http://movies.ign.com/…unisher2_trailer_061008.html`
 • lionsgate ve marvel ortak yapımı olan aralık 2008 de amerika da gösterime girecek punisher devam filmi. her ne kadar devam filmi gibi gösterilse de başrol oyuncusu ve yönetmen değişmiş.bu yüzden yeni bir punisher filmi izliyeceğiz. başrolde king arthur filminde dagonet, rome dizisinde titus pullo karakterini canlandıran ray stevenson var. fragman ve yayınlanan ilk resimler için;

  http://www.punisherwarzonemovie.com/
 • yayınlanan ilk fragmandan anlaşıldığı kadarıyla bildiğimiz marvel evreni'ndeki punisher yerine max comics'teki punisher'a yer verilecekmiş gibi gözüken filmdir*. (adı war zone olarak geçse bile) max comics'in 18+ kitle için yayınlandığı düşünüldüğünde ise bizi daha bir kanlı canlı punisher filminin beklediğini varsayabiliriz. ayrıca eklemeden de geçemeyeceğim iki husus var; birincisi thomas jane'in görüntü ve tip olarak punisher rolüne çok daha yakıştığı yönünde. sanıyorum ki jane'in punisher rolü için çelimsiz olduğu düşünüldü ama iyi bir antremanla daha irileşebilirdi. (kimleri şişirip önümüze süper hiro diye çıkardılar saymama gerek yok herhalde) ikinci olaraksa fragman ve afişe bakarak şunu sormak istiyorum; o kostüm ne ulan! o kurukafa sembolünü hangi akla hizmet hem yarım yamalak hem de kurşun geçirmez yelek üstüne koydunuz? bildiğimiz punisher kostümünden çok siyaha boyanmış bomba imha ekibi kıyafetine benziyor. neyse efendim, sonuçta filmin adı punisher'dır, merak edilmekte ve çizgi roman okuyucusunu da bir nebze tatmin etmesi umut edilmektedir. sözlerimizi ise microchip'nun şu güzel sözleriyle sonlandırıyoruz: go get 'em frank!

  max comics'teki punisher için;
  http://www.incognitocomics.co.uk/…cs/fs_1738001.jpg

  yeni kanlı canlı punisher için;
  http://www.comicbookresources.com/…r/1000/pun-2.jpg
 • 5 aralıkta çıkacak film malesef fragmanıyla atv aksiyon kuşağındaki don "the dragon" wilson filmi tadı verdi. işin ilginci bütçe kısıldığından bu duruma düşüldüğünü düşünmüştüm oysa wiki'deki değerler doğruysa eski filmden (2004) %33 daha fazla bütçesi var bu filmin.

  ray stevenson fena seçim gibi durmuyor punisher karakteri için; zaten şu ana dek tip olarak "yok lan öyle mi olur panişır" denecek punisher görmedik. dolph lundgren bile saçları siyaha boyanıp formata uygun hale getirildi.

  fragmanlarda çizgi romanlara gönderme yakalayamadım pek. punisher'ın nemesis'i jigsaw arz-ı endam etmekte. jigsaw'un jigsaw olma sürecini de yamultup çizgi romandan saptıracaklar gibi duruyor zira ben dev bir mikser gördüm fragmanda.

  kütür kütür julie benz oynuyor onu ekleyelim.
 • ilk filminden daha iyi eleştiriler almasına rağmen 4 milyon dolarlık ilk üç gün hasılatıyla gişede batan film.

  dipnot: punisher war zone 2004 yapımı the punisher'ın devamı değildir, reboot'tur.