şükela:  tümü | bugün
  • inanmış. çok inanmış bir abi.
  • 5 sene önce falan sanırım (bkz: dorock)ta hayvan gibi sarhoşum dışarıda yurt dışından gelen arkadaşlarıyla oturuyordu nikki ve inanılmaz kalabalıktı dorock o gece her zaman ki gibi, gittim oturdum masalarına her yer dolu olduğu için ve adamla hiç tanışmıyoruz etmiyoruz.

adam direkt hoşgeldin kardeşim dedi, nasıl gidiyor falan filan hoşbeş, anladığım kadarıyla önemliydi misafirleri ve adam 1 dakikasında bile beni bozmadı. adamlar söyleceklerini anlamayacaktı ki türkçe bilmiyorlardı bana sktr git falan diyebilirdi lakin herif gece boyunca bir yandan beni idare etti muhabbet ettik bir yandan adamlarla konuştu

kendi biram diye yabancı adamın birasını içmişim şişeler yan yanaydı lavuk birden benim biramı içmeye başladın falan dedi nikki direkt dahil oldu olaya sorun yok dedi karıştırmış falan dedi, bende abi karışılık oldu ya falan dedim, adam bana sıkıntı yok kardeşim alırsın adama yenisini bir şey olmaz dedi.

sabah ayık kafayla idrak ettim ki çiçek gibi insanmış kendisi. ben olsam 4 defa falan dövmüştüm beni.
  • poserin allahıdır. bildigin dinozor glamciye "punk" diyolar ya sizin anlayışınızı sikeyim. diğer bir örnegi için (bkz: pantera akay)
  • bu adam istanbulda rak müzik mafyası galiba. nerde yeni peydahlanan rakçı var, klibinde bu adam var. kendisinden çekindiğimden rak müzik yapmıyorum resmen.
  • benim sevdiğim bir tip kendisi, bana 90'lar sonu ıstanbul'unu hatırlatıyor. şimdiki veletler bilmez ama zamanında istanbul, özellikle istiklal bayağı alternatif kültür mekaniydi, şimdiki gibi ortadogu göbeği degildi. nikki gibi punk, metalci, değişik tipler doluydu ortalık. mesela stüdyo kültürü vardi. arkadaslarla toplanıp stüdyoya gider, müzik yapardık. bir suru punk grup falan vardi beyoglunda. ucundan da olsa o donemi yasadigimiz icin aslında ne sansliymisiz.
  • şimdi de pentagramın yeni şarkısı geçmişin yükünde görüntülenmiş. rock piyasasında onsuz bir iş olmuyor sanırım.
  • arkadaşımla beraber bu adamın müptelası olduk, her cuma yaptığı radyo programını kaçırmıyoruz. çünkü ülkede daha büyük bir mizah malzemesi yok. ben hayatımda bu kadar cool olmaya çalışıpta komik duruma düşen birini görmedim.

2000’ler 90’lardan daha iyiydi diyerek nasıl bir müzik zevksizi olduğunu da kanıtlamıştır. yav itiraf et işte, 80’lerin sonunu getirdiği için 90’lardan nefret ediyorsun. ayrıca yaptığı işi öyle bir anlatıyor ki bilmesen canlı müzik falan yapıyor zannedersiniz.

bazen acaba bizi mi trollüyor, yoksa ajdar gibi parodi bir karakter mi diye düşünüyorum.
  • nikki wild olarak da bilinir ama kendisi bildiğiniz vince neil'dır. kendisiyle tanıştırılmamak için mekanlara gitmeyen insan tanıyorum.
  • kendisinden o zaman işlettiği (ya da dj'i olduğu) barda yanlışlıkla bira istediğim için fırça yemişliğim var. çok gereksiz tripler atabiliyor, hem de çok...
  • ilk defa hard rock cafe'de görmüştüm levent'i, ortama girdiğinde baya bir kişiden ilgi görünce merak uyandırdı bende, sonra yanımdaki eleman anlattı kim olduğunu ve üç dakikalık gözlemim sonucu şunu söyledim: (bkz: milf poser)

evet bu adama çakma rock star demek bile fazla... neymiş konserlerden önce dj'lik yapıyormuş, sahne arkası elemanıymış, hareketler, tavırlar sanki axl rose amına koyayım. mekanda öyle triplere girmişti ki ilk gördüğümde dedim ben neden tanımıyorum bu adamı diye, sonra öğrendim nasıl bir soytarı olduğunu.

yağlı ve pörsümüş vücudu, cırtlak sarı saçları, iğrenç türkçesiyle tüm zamanların en itici insanları sıralamama girdi kendisi benim için.

hadi şu videoyu izleyip hep beraber uyuz olalım.

edit: uyuz olmanız için attığım videodaki sunucu elemana daha çok uyuz oldum suserlar, kendimi sikeceğim sinirden!