• arnavutköy, eski günler ve mutluluk.. (bkz: kısın cousins) (bkz: yazın pupa)
  • bir böceğin larvadan erişkin hale dönüşürken bulunduğu ara süreçlerdeki halini anlatan terim.
  • -geminin arka tarafi.
    -bocek metamorfozunda bir a$ama.
  • arnavutköydeki bir bar. çukulata renkli insan yüzdesi epey fazladır. çalan müziğin türünü tahmin edebilirsiniz heralde.
  • kılıflarının kutularını açtırmayan mağaza. ulan dingil ulan idiot; eşşek kadar kutu yapmışsın sabun kadar kılıfa, kılıfın maddesini soruyorum bilmiyorsun e madem açıp bakalım diyorum kılıfların kutularını açtıramıyoruz diyorsun bre dingil teşhir ürünü de koymuyorsun peki sen nasıl satış yapmayı planlıyorsun? *
  • çok nefis bir italyan makyaj malzemeleri markası... hem malzeme kalitesi gerçekten iyidir (örneğin bu markanın tüm makyaj ürünleri italya'da üretildiği için ab standartlarında girdi kullanır), hem de bilakis çok uygun fiyatlıdır, özellikle italyan duty free'lerinde ürünleri 10 euro gibi fiyatlardan başlar.. bu, özellikle o ülkenin vatandaşları için komik sayılabilecek ucuzlukta bi fiyattır, ha bize euro kuru yüzünden pahalı gibi gelebilir ama bu da o adamların suçu değil elbet..

ayrıca paletlerine ayrı hastayım, çantada taşıması kolay, içinde herşey var, makyajsız çıktığın gün pat diye birşey olur da makyaj gerekirse imdadına koşar insanın, üstelik 8 far+1 allık+2 ruj gibi ürünlerden oluşan paletleri epi topu 18-20 euro'dur, buna da pahalı diyene çüştür, yuhtur... (bkz: reklam tadında entry girmek)
  • istinye park'daki mağaza çalışanları inanılmaz kaba.
  • teknik servisleri yalancı ve bir işi doğru düzgün yapamıyor. ama en kötüsü yalancı olmaları. sikik bir ekran için haftalarca bekletip, telefonu servisten servise aktarıp en sonunda ana kartta sorun bulup onu da çözemeden telefonu geri gönderiyorlar. inşallah onların da telefonu bozulur, müşkül duruma düşerler de tamir edenleri olmaz.
  • arnavutköy'de gençlik yıllarımın geçtiği mekan. gençlik diyorum çünkü ilk gitmeye başladığımda henüz 17 yaşındaydım, şimdi ise yaşımı söylemek istemiyorum. bu mekan çok enteresan biryerdi. her türlü insanı bulabilirdiniz. bu mekan sayesinde gerçekten hatırı sayılır derecede dost edindim. çok eğlendim, çok sarhoş oldum, çok güldüm, çok güzel zaman geçirdim. aklımda pupa ilgili en ufak negatif bir olay yok (burada dayak yememe rağmen). pupa ile aklımda kalan en enteresan olaylardan biri, buraya çok fazla sayıda birinci ligde oynayan zenci basketbolcular gelirdi, adamlar o kadar uzun boylulardıki, bira bardakları ellerinde kenarda takılıp müzik dinlerlerken biz bunların bira bardaklarının altından kafamızı eğmeden geçerdik.

ha burada söylemeyi unutmuşum, boyum 177cm.
  • istinye park şubesi şu an su kadar ihtiyaç duyduğum şarj için bana kapılarını sonuna kadar açmış ve bir de şarj olurken kullanmam için telefon tahsis etmiştir. bi daha apple ürünü alırsam buradan alacağım vefa borcu olarak.
hesabın var mı? giriş yap