şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: pupa)
  • telefonlara ve mesajlara asla cevap vermeyen dandik şirket.
  • iphone kırık ekran tamiri için 500 tl isteyip 15 güne kadar süre veren şirket.

aynı tamiri kemeraltı'nda 2 saatte 350 tl'ye yapıyorlar sizin niye bu kadar uzun sürüyor diye sorduğumda da "orada yaptırın o zaman" diyebiliyorlar.

e orada yaptıralım o zaman...
  • iphone almayı düşünüyorum ve istediğim model şuan hiçbir mağazada (mediamarkt,teknosa,vb.) yok. yılbaşından sonra gelecek tahminimce ve doların artmasından ötürü fiyatlar daha da yükselecek sanırım. şimdi pupadan sipariş edip getirtme imkanım var fakat pupa hakkında internette ne okuduysam hepsi olumsuz. ama bu olumsuz şeyler genelde teknik servisle ilgili olan olaylar. sorunu düzeltmemelerinden ilgisizliklerinden falan bahsetmişler genelde. şimdi sorum şu benim burdan iphone satın almam ile vatan bilgisayardan yada mediamarkttan almam arasında ne fark olabilir? buradan satın aldığım için herhangi bir arıza durumunda ilk irtibata gececeğim yerin burası olması şart mıdır? burası değil de egemekten mi alsam? bir bilgisiolan yada bu bahsettiğim satış noktalarıyla ilgili herhangi bir deneyimi olanlar yeşillendirebilir mi lütfen?
  • ıphone 6s telefonumu batarya degisim kapsaminda oldugu icin apple'in vermemi istedigi sirket.

aqua floryada ki pupa'ya gectigimiz persembe gunu telefonumu biraktim bir form karsiliginda. tamir suresi 20 is gunu diye soylediler fakat telefonum bugun itibariyle yapilmis olup persembe gunku sevkiyatla aqua floryadaki magazamiza getirilecegi ve ordan alabilecegim soylendi teknik servis tarafindan.

ıphone 6s'i olupta bataryasi bozuk olanlar bir an once izledigim yolu harfiyen yapmalarini tavsiye ederim. en yakin pupa bayiine gidin ve telefon bataryasinin degisim kapsaminda oldugunu ve servise gonderilmesini isteyin. gerisu yukarida anlattigim gibi 1 hafta icerisinde size teslim.