• (bkz: puppetmaster)
 • o meka* ben ekoncu* olduğumuz halde, eng 101 belası ile başlayıp son sınıfa kadar devam eden bir ortak ödev kaderimiz vardır kendisiyle, ama şu da bir gerçek ki mükemmelliyetçiliğim yüzünden ben onun iş bitiriciliğine ve gereken noktaları yüzeysel geçebilmesine hep özeniyor olacağım. paper yazılacak diyelim, ben bütün gece oku/araştır/not tut/planla modundayken, kendisi kopyala&yapıştır yöntemiyle birkaç saat içinde işini bitirir, buna rağmen çoğumuzdan yüksek notlar alır ve bizi dehşete düşürürdü. sonra sevgilisini de çok sevdim ben, odaya attım* hatta bir ara. o dönem her gün odamıza gelip tartılarak verdiği kilolarla bizi* çileden çıkarırdı. şimdi uzak diyarlarda önümüzdeki 10 yıl için plan yapmakta bu sportif arkadaşım. eli kolu yaptığı robotlarla döneceği günü sabırsızlıkla bekliyoruz.
 • (bkz: profesyonel ogrenci)
  (bkz: kaporta muhendisi)
  sabancinin ilk gunlerinde tanisip ulan bi insan bu kadar mi ayni kafada olur diye sasirdigim kisidir. ilk muhendislik deneyimini beraber yasadik birinci siniftayken. o gazla ulan muhendis olacam ben dedim. yoksa aklimda ekonomi felan okuyup paraya para dememek, ortamlardan ortamlara akmak vardi. iste bu herifin de bitmek bilmeyen gaziyla baska turlu ortamlara girdik, tiktik kendimizi bodrum katlara, patlama riskinin, radyasyonun yuksek oldugu yerlerde haftalarca sabahladik beraber biseyler uretmek icin. hayatimda belki de en cok degistigim bu yillara damgasini vurmus sahsiyettir. japonyada yoklugu hissedilmektedir.
 • heroes of newerth intelligence herosu.. bu hero ile oynayanların ortalama kill/death/assist sayıları 5.4/5.5/6.2
 • heroes might and magic 5 oyununda level 5 dark magic.
  düşman askerlerini hipnoz ederek savaş alnında belirli bir zaman idare etmeye sağlar.
 • heroes of newerth oyunundaki, çok yönlü, intelligence carry olarak tabir edebilecek, en eğlenceli herolardan biridir.

  bir çok item kombinasyonu uygulanabilecek bu evlere şenlik heronun güzel bir alt-avatarı olmaması üzücüdür.
 • (bkz: robert freegard)

  netflix'in yeni suç belgeseli. çerezlik izlenebilir. anlatımı ve çekimler güzel, müge anlı takipçileri için senaryo tanıdık ama vasat.
hesabın var mı? giriş yap