şükela:  tümü | bugün
  • profesyonel dota/dota2 oyuncusu. natus vincerenin kaptanı. dotayı satranç gibi oynayan bir adam. dotaya bir çok yeni taktik kazandırmış bir zeka küpü. dünyanın en iyi chen oyuncusu. genelde jungle support heroları oynar. shadow demon, pugna gibi herolarla jungle yapan ilk kişi. dotanın en iyi draft yapan adamı, pick yeteneğine erişebilicek biri yok. ikincisi için;
    (bkz: synderen)
  • jungler hero aldığı zaman, takımını 1-0 önde başlatan natus vincere kaptanı.
  • akke dota'yı bırakmadığı sürece dünyanın en iyi chen oyuncusu değildir. o chen'i ile övülen puppey final maçlarının tamamında akke'ye karşı chen'i banlamıştır. bu oyunun en iyi support oyuncularından ikincisidir, birincisi tabiki akke.
  • hayayimda gordugum en degisik stile sahip dota oyuncusudur. bu adama sadece support demek hakaret olur.

cd'si uzun olan ultili hero aldiginda ehehe diye gulerek adami izliyorum. bir insan bu kadar guzel ulti atar mi arkadas ya. bak mid'de dendinin esdegeri bulunabilir belki. carry desen birsuru adam var ama puppey gibi oyuncu zor bulunur. benim gozumde navi'yi navi yapan adamdir.
  • çok çok iyi bir oyuncu support'dan çok ötesi ama artık bu eski kafa draft işini artık bırakması lazım. navi'de yaptığı kepaze draftlarını team secret'ta da sürdürüyor. adam yeniliğe kendisini kapatmış resmen, puppey'nin draft yaptığı bir takım benim public'ten herhangi 4 adamla oynadığım bir maçta karşılaşsa adam ne banlar ne pickler az çok tahmin ederim. bu aralar dota'dan bir hayli uzak kaldım ama maçları yine takip etmeye çalışıyorum. geçenlerde sanırım bir lan finalinde eg ile karşılaştılar, bo5 finalini saçma sapan pickler yüzünden 1-0 winner's bracket avantajları olmasına rağmen 3-2 kaybettiler. secret takımı bireysel yetenek olarak belki de dota'nın kendi alanında en iyi oyuncularına sahip ama kendi kendilerine baltalıyorlar. takımı biraz daha oturtup daha özenli draftlarla eg haricinde çin takımlarıyla mücadele edebilen bir takım haline gelebilirler.
  • gerçek adı clement ivanov. ağustos 2014'ten bu yana team.secret için oynuyor. jungle hero'lar arasında en çok enchantress ile oynar. bilgisayar oyunlarının tıpkı yüzyıllar öncesinde keşfedilen satranç, go vb gibi strateji oyunlarından hiçbir farkı olmadığını kanıtlayan adamdır aynı zamanda.

fifa'dan, pes'ten başka oyun oynamamışların bilmesine imkan yok tabii. hem de ne... anlayamazsınız...
  • bugün istanbul adeks internet kafe'ye gelecek kaptan. saat iki gibi demişlerdi ancak trafiğe sıkıştıklarını söylüyor.

istanbul'da olan arkadaşlar gitsin, adamı bir dünya gözüyle görsün.
  • adeks'e gelmesine 15 dakika falan kala haberim oldu. hemen kadıköy'den yola çıktım neyse ki yetiştim ve kendisiyle tanışma fırsatı buldum. dac 2015 hakkında uzun uzun konuştuk. eleştirilerimi nispeten yeni bir takım olmalarına bağladı. çok hoş sohbet biriymiş. türk biralarını beğenmemiş ayrıca kendisi. ben de beğenilecek bir yanı yok biz bile içmiyoruz dedim. sonra dağıldık.
  • kendisini yaklaşık 10 yıldır tanırım. sözlük başlığını da zaten ben açmışım. her kararını destekledim bugüne kadar ama şu yeni secret kadrosunu nasıl kabul etti aklım almıyor. yaklaşık 1 haftadır şu kadro konuşuluyordu ama bir ihtimal diyip inanmamıştım. online olsun sorucam hemen onu bekliyorum düşündüğü başka şeyler olabilir.
  • dota 2 oyununda team secret isimli bir takımda kaptandır. takımında hard support isimli 5 numaralı rolü üstlenmektedir.

(bkz: hard support)

draftlarında genellikle ince bir uyum vardır ve takım arkadaşlarının konfor herolarına draftında yer vermeyi sever, metayı önemsemekle birlikte metaya bağımlı bir kaptan değildir. genellikle profesyonel tecrübesi olan kişilerle takım olmuştur fakat şu anda kadroda ilk kez profesyonel sahneye çıkmış oyuncular vardır.
    (bkz: w33haa)