şükela:  tümü | bugün
  • sapanca ve nazilli'de iki ayrı kaynağa sahip koç holding'in yeni su markası.
  • bayramda çalışmayan su tedarikçisi. zihniyetlerini seveyim.
  • aygaz bayiler aracılığıyla tanıştığım su markası. son günlerde çıkan su spekülasyonlarını fırsata çevirip kapı kapı boş damacanalar yerine ücretsiz dağıtım yapmaktalar. para puan niteliğindeki aygaz kartlarda cabası. su ya da tüp aldıkça hem indirimli alıyor hem puan biriktiriyorsunuz. krizi fırsata çeviren bu ruhu alkışlar bedavaya aldığım damacanadan ötürü teşekkürü borç bilirm.
  • masama tanıtım amaçlı bırakılmış su markası. şişe tasarımını ve etiket rengini beğendim. su ayırt etmeyen biri olarak içimi de fena değil . kurumsal satış fiyatları 5 liraymış. kurumsal olmayan ise 6,5.
  • koç holding'in kendi şirketleri bünyesinde çalışanların mesai süresince duydukları su ihtiyacını karşılamak için kurulmuş gibi görünen sucu. "madem zenginim, neden dışarıdan su alacağıma kendi su şirketimi kurmuyorum" hesabı.

dışarıda satıldığını görmedim.
  • hakkında bu kadar az entry yazilmasiyla beni şaşırtan su markası. yıllardır damacana olarak başka su icemiyorum bunlar yüzünden. yazlığa ilk taşındığımızda 1 ay boyunca başka su icmek zorunda kalmıştık da sudan tiksinmiştim sonra 100 metre otemizde bayisinin olduğunu keşfettik de suya kavuştum. piyasada denk geldiğim en iyi su markası yani kesinlikle.
  • pürsu elite adı altında kapalı pet bardak olarak tükettiğim ve hayatımda içtiğim açık ara en iyi su.
  • #pınarürünleriboykot kapsamında pınar madran yerine tercih edilebilecek su markalarından biri.
  • birkaç kere kirli ve eski damacana getirdiler. dün de damacanın dibine çökmüş toz topu gibi partiküller gördüm. toz gibi bütün suya yayılmış ve dibe çökmüş büyük partiküller vardı.

tanım: biraz pasaklı su markası.