şükela:  tümü | bugün
  • mehmet doğan ve yiğit ahmet kurt'un kusursuzluğun kusurlarından bahseden kitabı. (bkz: mükemmellik/@ssg)

aslında kitap bize hoş görünmeyen ve "bu nasıl başarılı olur?" dediğimiz, başarısına akıl sır erdiremediğimiz ürünlerin sırrını da açıklıyor: doğru kusurlara sahip olmak.

ürün geliştirmede atladığımız çok önemli bir perspektifi bize geri sunuyor. tavsiye ederim.

http://www.dr.com.tr/…e-kalite/urunno=0000000719072
  • ılımlı islam?
  • güzel kitap. kahverengi m&m hikayesiyle akılda kalıcı.

bir de sanırım 'mükemmel' karşı cinsten neden kaçındığımı (ufak kusurları neden kasten istediğimi) anlatıyor.
  • kasım 2016’da başlamıştım ve şimdi gözüme çarpınca tekrar okumaya devam ediyorum.

bir çok çıkarım yapılarak hayata daha farklı bakmanıza sebep olabilir. detaycılığı seven kimseler için tavsiye ederim
  • yavaşlama hakkı başlıklı yazı sayesinde hem pürüzlü mükemmellik hem de mutluluğa dair bir düşünce adlı kitapları almıştım. nihayet okuma fırsatı buldum.

beklediğimden farklı bir kitap çıktı açıkçası ama severek okudum. işletme okuyanların "e bunlar 1. sınıfta öğretildi bize, geç bunları. sen düz pazarlama kitabı almışsın" yorumlarına rağmen büyük bir ilgiyle tamamladım. örnek ve yöntemler tabii ki biliniyordur, gizli bilgi değil sonuçta bunlar. hatta alakasız olmama rağmen büyük markalarla ilgili bazı örnekleri ben de biliyordum. ama bütüne baktığımızda ya da hayatımızda uygulamaya çalıştığımızda unutuyoruz çoğunu. bunun siyasi kararlarımıza yansımasını da.