şükela:  tümü | bugün
 • müstakbel dokuzuncu nesil yazardır ayrıca, hoşgelecektir muhakkak.
 • bir camel tiryakisidir.

  o hani televizyonda yolunu kaybetmiş yavru cumulus bulutları ile kapatılan ucu tüten şey. he evet bildiniz, sanmayın hemen! camel dediğimde size bahsettiğimden fazlasını bilmiyorum bilmekte istemiyorum diyenler lütfen bir adım geriye çıksınlar. çıksınlar ki tanışacağım arkadaşlarımın yüzlerini daha net seçebileyim. öncelikle bu konuda hassasım. bana gülbenlerle serdar ortaçlarla gelmeyin. uzun bir süre önce iş görüşmesine gittiğimde insan kaynakları müdüresi bana üç iyi özelliğimi sorduğunda baya bir düşünüp bulamamıştım. en son böyle saçma bir soru ve görüşmeye dayanabildiğimi hatırlayıp "çok sabırlıyımdır" demiştim. tam bitti kurtuldum diye sevinirken arkasından bana üç kötü özelliğimi söylememi istemişti "sabırlıyımdır ama bi yere kadar demiştim". ona göre yani aynı zamanda ukalayız da. kırmızıya düşkünümdür, gereksiz bilgiler ansiklopedisiyimdir. müzik ve tarihle elimde olmadan ilgilenir, tuborg severim, playstation oynarım, marka takıntım yoktur ama adidas deyince akan sular durur. içinde iş kelimesinin geçtiği herhangi bir kelimeyi sevmem. kimi zaman ağız dolusu küfür ederim, kimi zamanda hanımefendi oluveririm. dengesiz olmamla övünmem. fazla gerçekçi oluşum sıkıcı olabilir. kitap okumayı, dağlara çıkmayı, tenis oynamayı, gezmeyi severim.) yalan değil layn. bir de nikonum gelsin sizinde gözlerinize hitap edeceğim. çok nadir sinirlenmemle birlikte sinirlendiğim gün big bang teorisinin doğrulanacağına inanan müridlerim var. söylediklerimde art niyet aramayan herkes benimle geçinebilir. ama ben onlarla geçinebilir miyim bilemiyorum. bu yazıyı yazmam gerektiği için yazıyorum. okumanız gerekmediği halde okuduğunuz için teşekkür ediyorum.

  dip not : kırıcı olduğum halk arasında dolaşan rivayetlerdendir.
 • sporcudur.
 • kırıcı olduğuna dair rivayetler varmış. vallahi yalan! ben tek bi kötü sözünü duymadım. hiç hor görmedi beni. hiç aşağılamadı. hiç!
 • medeni cesaretini taktir ettiğim son derece cüretkar ve korkusuz yazar. mesaj yoluyla etmediği hakaret, yapmadığı kötü benzetme kalmadı. neymiş "ikide bir de kıyafet değiştiren kızlar" gibiymişim, yok canım "regl öncesi sendromunda" gibiymişim.. homofobisi olan insana söylenmeyecek bir sürü şey.. bazen çok kırıcı olabiliyor.

  edit: gazla ve hınçla yazılmaya başlanan bir entry idi. o sebepten biraz fevri olmuş.

  yazdıklarını tekrar okuyunca anladım ki kalemi çok güçlü *, komik aynı zamanda da duygusal, bir o kadar zeki, ahlaklı ve feci kültürlü.. iyi bir eş olduğuna dair de rivayetler var..

  tereyağından çok iyi kıl çektiğini, dikiş nakıştaki ustalıklarını söylemiyorum bile. öyle bir insan ki "öyle böyle değil".. kelimelerle anlatılamaz zaten.

  (bi saniye doktor bey geliyorum)

  entarime burada son verirkene en derin sevgi ve saygılarımı kendisine sunuyorum. eksik olmasın. cidden !
 • içinde zıpır bir tinker bell taşıyan kişilerimdendir. şahsına yaptığım derin kazı çalışmaları esnasında o da el atmış ve beni onurlandırmıştır. bunun yanında vakt-i zamanında kimilerinin haksız muamelesine maruz kaldıysa da, güneş balçıkla sıvanmaz.

  edit: yol genişletme çalışması
 • kelimeler ile bu kadar iyi oynayabilen , eşe kullanabilecek kelime bırakmayandır.

  kalp ağrısıdır bir nevi..
 • kendisinin yazdıklarından kadın mıdır, erkek midir belli olmuyor. beele ibne gibin puşt gibin bişii.*
  aslında hiç sevmediğim tipte yazıyor ama komikli yazıyor, daha doğrsu içten ve samimi. entryleri çok uzun ama, okumaya üşendim, sıkıyorum bunları, eminim öyledir. hem en azından kedisi var, bir kedisi var, anlıyor musunuz, iyi işte, bence yatağına çişini yapmış olabilir ama kedisi bilemiyorum.*

  not: niye böyle saçmaladın derseniz..kuyruk acısı olabilir derim..
 • rakibini çok hafife alıyor, kedisiyle vakit geçire geçire ona benzemeye başlamış galiba. her kuşun eti yenmez, söyle o kediye.*