şükela:  tümü | bugün
 • dun gece bir ara ugradim, pek hayat yoktu. bence vasat bir yer.
 • 30li 40li yillarda denizcilerin seferler arasinda ugrayip gonul eglendiridigi kankan dansi ve benzeri eglenceleri sunan kluplerden esinlenilerek carmen electra baci tarafindan 3-4 sene once acilmis bir kluptur. daha cok paris revusune benzer formatta eglenceler vardir. electra bacinin gaziyla kostumlenip sahne showu sunmus unluler arasinda christina applegate ve paris hilton da vardir.
 • efendim su aralar 6 kisi halinde amerikan televizyonlarinda boy gosteren hanim kizlarimizdan olusan bir gruptur bu. busta rhymes ile birlikte soyledikleri don't cha isimli sarkilarinda diyorlar ki:

  "don't you wish your girlfriend was hot like me?"

  ben buradan onlara sesleniyorum, "istemem mi kuzicigim ha istemem mi beee"
 • ashley roberts*, melody thornton, kimberly wyatt, nicole scherzinger*, carmit bachar, jessica sutta isimli 6 bağyandan oluşan pop grubu. http://www.pussycatdolls.com/ 'da oldukça detaylı ve yine pop bir sayfaları var. hepsinin profilleri falan var.. yaptığımız 5 dk'lık spot check'de u2, black eyed peas, maroon 5 gibi grupları sevdiklerini; nip tuck, desperate housewives vb. tarzı dizileri izlediklerini falan gördük. bu kişilerin gerçekten var olduğundan bile şüpheliyim. kıyafetler, makyajlar, imajlar hepsi belli ki tek kişinin beyninden çıkma.. bir an için parlayıp sönecek bir grup gibi, zira samimi bir tarzı olmayan gruplar genelde böyle oluyor.. (bkz: spice girls)... ancak şarkıları güzel, dansları güzel, kıyafetleri güzel.. ben karar veremedim iyi mi kötü mü diye, diğer şarkılarını beklemek lazım.. büyük lokma yemek, büyük konuşmamak lazım.. son olarak, "hepsi bunların bir çeşit türkiye şubesi mi" serbest çağrışıyor..
 • güzel olmayan bayanlardan oluşan bir grup.bizim hepsi bunlara beş basar.

  (bkz: haydi çocuklar)
 • 2005 mtv europe music awards'taki performanslariyla**** bir hatun olarak aglayarak odadan kacmama sebebiyet veren ta$ hatunlar.
 • ali g. 2005 mtv avrupa müzik ödüllerinde bu şahanelerin anonsunu yaparken meali "31 pozisyonlarınızı alın, çünkü şimdi ulusal orospular geliyor." demişmiş. izlemedim, geçen haftaki haftalıkın yalancısıyım.
 • efendim akıllıca bir pazarlama ürünüdür bu grup..
  tarzlarıylan, vücutlarıylan 15-18 yaş grubundaki kızlara yeni idoller, erkeklere ise "taş gibiler lan" diyerek izlenecek objeler** olarak sunulmuştur..
  burda akıllıca olan şey 6 tane kızı bir araya getirmektir.. dikkat edilirse, 6 kızın da ten renkleri saç renkleri birbirinden farklı.. biri beyaz tenli siyah saçlı, biri kızıl, biri esmer, biri beyaz tenli sarı saçlı, biri kumral.. her zevke hitab etmekte..
  birini beyenmessen öbürü var.. birini örnek almassan öbürünü örnek alabilirsin.. çok seçenek var sonuçta.. seç beyen al..
  akıllıca.. evet..
 • an itibariyle las vegas* dizisinde boy gösteren muhteşem kızlardan oluşan grup.
 • ilk olarak don t cha felaketiyle (felaket dediğime bakmayın izleyip dans etmişliğim vardir) tv de boy boy videolari gözüken bu kendi içinde çılgın çeşitlilik gösteren kızlardan oluşan grup o zamanlar pek çok dişinin beddualarini almıştır eminim ki. sonralari radyoda güzel melodisi olan bir şarkı duydum ki bu stickwithu idi sonradan onu da bu kızlarimiz söylermiş meğer, nasıl ya dedim, "nobody gonna love me better, i must stickwithu forever" diyen bu kızlar daha önce de "dontcha wish your girlfriend was hot like me?" dememişler miydi? şimdi ben de sormaz mıyım ey ön plana çıkarilmiş melez hatun kızım, stickwit olacağın adama birgün gelip de bir hatuncuk da o dontcha ile başlayan güzide cümleyi kurmaz mı ha? eden bulmaz mı o zaman? bir de ben o grubun diğer üyelerinden biri olsam(evet siyah saçlı olan mesela) kükremez miyim yani niye hep o söylüyor hep o önde dans ediyor diye cıngar çıkarmaz mıyım? çıkarırım. neyse demem o ki yüce isa herkesin sevgilisini böyle değişken kızlardan korusun.amen.

  +pussy ne demek?
  -kedi yavrusu canim kedi!!!!*