şükela:  tümü | bugün
 • türkmenistan devlet başkanı tarafından rusya lideri putin'e hediye edilen vernıy isimli alabay cinsi yavru köpek. kedi köpeğin enselerinden tutulduklarını bilmiyor değiliz, gel gör ki dünyanın gözü önünde fındık çuvalı gibi salllanmaları çok saçma. zaten putin kucağına alınca teselli edercesine bağrına basmıştır hayvancağızı. böyle köpek mi uzatılır?
 • çamaşır olsa öyle tutulmaz, putin birden köpeğe yapıştı, adam bile acıdı.
  yavru köpeğin umurunda olmayan olay, yağlı yere gitti.
 • evet, köpek öyle de taşınabilir.
  annesi bile köpeği ense bölgesindeki kısmı ısırarak taşıyor.
  bundan da duyar çıkaran ekşiciler var.

  not: güzel ve sevimli bir hediyedir.
 • (bkz: hayvan seven insandan z... dur lan bir dakika...

  segmantation fault
 • buna duyar kasan pembe götlü meriç, yeni doğan çocuğun götüne şaplak atan doktoru da darp ile suçladı.

  (bkz: siktir ordan)
 • putin kopegi bebek gibi tutmasi (ki kucuk yavrularin aynen bu sekilde kalcadan desteklenerek tasinmasi gerekir) ve birakmadan evvel opmesi ile bir anda gozume sevimli geldi. hayvan sevgisi olan kisinin icinde bir damla bile olsa merhamet oluyor iste.
 • köpek öyle taşınmaz arkadaşım. kucaklayarak taşınır. putin'in bir örneğini sergilediği gibi. anası o yavruyu senin gibi haldır huldur kavramıyor ensesinden. onun kendi inceliği var.
  bir şey iddia ederken destek olarak attığınız linki kendiniz okuyun önce.

  "only the mother dog should carry puppies by the scruffs of their necks. mom knows instinctively when the puppies have outgrown this means of transportation, and her instincts also tell her how to carry her babies so that she doesn't cause them pain or fear. a human should pick up a puppy by cradling him gentling with a hand beneath the baby's rib cage."
  http://pets.thenest.com/…gs-carry-puppies-9815.html

  edit: "annölörü de öylö toşoyor" diyerek yukarıdaki linki paylaşan arkadaş entrysini silmiş. 2017 yılındayız yahu, google'a bir "how to carry a puppy" yazsan öğreneceksin, hala pembe göt, mor göt, duyar diye cahil cahil konuşuyorsun.
 • hayatimda hic bebek ya da kopek tutmamis biri olarak kopegimi ilk sahiplendigimde yasadigim "nasil kaldircam lan bunu simdi?" karmasasini hatirlatmis video. kopegi veren kadina, ki eski bir arkadas olur kendisi, kopek nasil kaldirilir neresinden tutulur diye sordugumda nasil kaldirirsan kaldir, kopek iste deyip s*ktir olup gitmisti, zaten kopekten kurtulduklarina seviniyorlardi, kopegi onemsemiyorlardi, kendisi bu nedenle eski arkadas kategorisine dustu zaten. velhasil bacagima pati atarak kucak istedigini belirten kopegimi ilk defa, ic gudusel olarak on patilerinin altindan, kaburgalarini ellerimle nazikce sararak kaldirmistim. sonra baktim ki dogru yapiyorum, devam ettim bu kaldirma sekline.

  ilginc geldi putin'in boyle sevecen ve icten davranmasi kopege. garipsedim. tanimasak onu, bilmesek yaptigi isleri, iyi bir insan diyecegiz neredeyse. ama yemezler.