şükela:  tümü | bugün
  • putin'i her daim erdoğan'ın 5-6 misli akıllısı ama aynı bokun pembesi olarak gören ve rusya'nın medyasından halkına eşcinsellik konusunda belli anlamlarda türkiye'den bile berbat bir ülke olduğunu bilen ben için pek de şaşırtmamış haberdir. putin'i stalin ile aynı yolun yolcusu sanıp kollayan dingil liberaller üzerinden eşcinsellerle ilgili ufak mastürbasyonlar yapmak ise , küçük insanların, olasılıkla ya küçük kafaları ya da küçük penisleriyle kalkıştıkları talihsiz işlerden biridir.
  • putin house of cards'ı mı izliyor acaba diye düşündürmüştür.

(bkz: shame on you)
  • onu neden alakadar ettigini anlamadigim aciklamadir. sanki onu sikeceler. bu liderlerin burnunu her bir boka sokmasi da trend oldu anasini satayim.
  • bir de çeçenistan başkanı ramazan kadirov'u araştırın. ülkesinde -ki rusya'nın bir eyaletidir.- devlet eşcinselleri öldürüyor ve bu ramazan kardeşimiz putin'in en yakın dostu.

edit: @roneil uyardı dostu yerine en büyük hayranı diyebiliriz. böyle manyak insanlar oturup devlet yönetiyorlar.
  • kimseyi şaşırtmayacak olay.

bizim sağcı muhafazakar sığırlar, birilerinin putin ve rusya sevdalısı olduğunu sanıyor sanırım. zeka olarak trump ve erdoğan'ın toplamından fazlasına sahip olsa da tipik totaliter, tutucu, despot bir devlet adamıdır. halkı için değil iktidarı için çalışan zevzeğin tekidir.

çok merak ediyorsanız sizinle putin hayranı bir arkadaşı tanıştırayım. ya da siz tahmin edin kim olduğunu. biraz uzun boylu..
  • valla rusya'da olupta eşcinsel olmayı anlamıyorum.
  • house of cards'ta spoiler'ı verilen olay.
  • petersburg'dan vladivostok'a bir rusya sevdalısı olarak putin'e saygı duymaya devam etmemi sağlayan açıklamadır.
    (bkz: for mother russia)
  • neden bu kadar garip karşılandığını anlayamadığım cümledir.

putin de ulkesinde yüzde 60 civarında oy alan bir lider. her ülkede olduğu gibi rusya'nın da çomarı vardır. rusya'yı ülkemize gelen turistlere indirgememek lazım.
  • bana göre haber değeri olmayan söylem. aksi olsaydı bir anlamı olabilirdi.