şükela:  tümü | bugün
  • lowell, massachusetts'te kurulmuş bir amerikalı rock grubunun adı. ilk başlarda ismi paris olsa da yasal sorunlardan dolayı isimlerini 2013 yazında pvris e çevirmişler. ancak hala paris diye telaffuz ediliyormuş.

haziran 2014'de rise records la anlaşma yapmışlar ve 4 kasım 2014'de de ilk albümleri "white noise" u çıkarmışlar.

empty room sessions adı altında bir kaç şarkılarının akustik versiyonlarını yayınlamışlar. ama bence orjinallerden çok daha güzel bu versiyon.

pvrıs - my house (the empty room sessions)
    solistin sesine hayran olmamakta mümkün değil sanırım.
  • ilginç başlık bomboş fakat yakın zamanda buralar dolar
    st. patrick
  • fire adlı şarkılarıyla beni benden alan yeni hit grubum .
    burning up , burning up .
  • spotify'da you and ı şarkısına denk geldiğim massachusetts orijinli grup. bakmayın böyle efendi, uslu tanım girdiğime. olm nasıl güzel bir şarkı ve sestir bu. loop'a alıp aralıksız dinliyorum ilk andan beri yaklaşık bir saattir. solistleri lyndsey gunnulfsen'in sesi ve özellikle nakarattaki gırtlak patlattığı kısımlar muazzam.

videosunun iki milyonun üzerinde hit almış olmasına rağmen sözlükte ve sanırım türkiye'de az bilinenler kategorisinde olmasına şaşırmamak elde değil.
  • yavaş yavaş ünlenmeye başlamıştır. paris ep ve you and ı adlı albümleri vardır. tarzları da çok hoştur.

2018 güncellemesi: canlı performanslarında iyiye dönük bir gelişme yoktur. evet, canlıda kötüler.

2019 güncellemesi: son çıkan singlelari ile gözümden iyice düştüler. nerde o mirrors döneminin kendine has sesi.
  • yeni keşfettiğim müzik grubu. mirrors isimli şarkıları baya iyi. albüme bir şans verilmeli.

şöyle bir de link bırakayım.
  • spotify'da heaven şarkısıyla farkına vardıktan sonra dinlemeye başladığım rock grubu. boş şarkıları yok neredeyse. solist ablamızın sesi nefis.
  • yeni albümlerinden nola 1 adlı parçayı loop'a aldığımı belirtmek istediğim grup. solist ablamız çok yetenekli.
  • you and i şarkılarıyla tanıdığım 4 kişiden oluşan amerikalı rock grubu. solist lyndsey gunnulfsenyaptığı tarz değişikliğiyle biraz kendini çirkinleştirmiş olsa da hala çok enteresan bir hatun olarak iligmi çekmekte. ağustos 2017de çıkardıkları all we know of heaven, all we need of hellalbümleri de fena.
    favori şarkım : fire
  • bu aralar sürekli dinliyorum. heaven