şükela:  tümü | bugün
  • galler mitolojisinde akıl, mantık ve zeka tanrısıdır.
  • bir akgezen.

(bkz: engelle)

(bkz: başlıklarını engelle)
  • tam bir akgezen. şimdi fark ettim ve engelli listeme aldım.

teşekkürler akgezen.
  • kendi gibi düşünmeyen insanları engellemekle uğraşmayan yazardır. sırf düşüncesini beğenmediği için başkalarını kışkırtmakla manipülasyonla uğraşmaz. toplumda bölücü olmayan ve birbirine saygısı olan her türlü vatandaşı toplumun bir parçası olarak görür ve saygı duyar.
  • bana şöyle bir mesaj atan sübyancı kişilik. hiç kelimesine dokunmadan şöyle yazmış "(#110621442) kes lan kes şerefsiz senin çocuğunu sikeyim"
  • üstteki yazar beni engellesinler diye iftira atarak entry giriyor. ancak her nedense benim girdiğim başlıklarda entrylerimi çalıyor.

benim yazdığım;

(bkz: #115660173)

unicornknight isimli entrylerimi çalan yazarın yazdığı;

(bkz: #115664161)

bu ve bunun gibi bir dolu entry'si benden çalınmadır. inanılmaz gerçekten. sözlükte böyle rol çalanlar olduğunu daha önce görmüştüm ancak rol çalıp da engelleyin deyip yazdıklarımı copy+paste yapanları görmemiştim.
  • büyük ihtimal çok ciddi psikolojik sorunları olan hasta ruhlu bir yazar tarafından iftiraya ve saldırıya uğrayan yazardır. cahilce pelikancı olduğu iddia edilmiştir. pelikancı adam, bakanımız soylu bey hakkında alttaki entry girmez.

(bkz: #105294297)
  • hayattaki en büyük başarısı mesut özil'in uçağını takip etmek olan ak sığır. engelle geç
  • hayatında tek başarısı sözlük yazarlığı olan salaklarım beğenmediği yazar.

üstteki andaval görünüşlü lümpen beyin sahini er kişi, mesut özil başlığı açtık diye “ekonomi böyleyken siz bıdıdıdıdıdıd” diye devam eden entry girmiş. lisans ve yüksel lisansımı iktisat fakültesinde yaptığımdan mütevellit “madem ekonomiyi çok iyi biliyorsun faiz-döviz kuru-enflasyon arasındaki bağlantıyı açıklar mısın?” diye mesaj atınca cevap veremediği gibi şahsıma fütursuzca hakaretler yağdırmıştır.

bir de efendi gibi tartışmaktan aciz olup başlığımda bana saydırmış. haha engellerse engellesinler lan. senin demenle engelliyorlarsa engellesinler. ulan amma ciddiye alıyorsunuz şu içinde iq’su çift hanelilerin olduğu sözlüğü. bunlar hep geri zekalılıktan...