• kahreden haberdir. tahmini olarak 2 gün önce youtube'da paylaşılan vidyo dan araştırdığım kadarıyla pek bir haber bulunmamakta. tek paylaşım samanyolu haber sitesinden. (şaşırdık mı?)

kendi savaş araçlarımızı yapıyoruz, insanlarımıza bir şey olmasın derken ufak çaplı şok yaşatmıştır.

bu konuyla ilgili tonlarca iyi kötü yorum yapılabilir. umarım düzgün bir haber gelir, araçtakiler hayattadırlar. şu zamana kadar böyle bir görüntü görmemiştik.

yazık. çok yazık.
  • türk bayrağına erdoğan'ın bayrağı diyen, türk bayrağına sözlü ve fiziksel saldırıda bulunan insan müsveddesi içeren videodur.
  • üzücü bir video.
    tek temennim o terörist, bebek katili pkk'lının kellesinin alınması olur.
    umarım türk askerimiz dünyayı o teröristlere dar eder.
  • internetin hayirili olsun
  • bu nasıl olmuş olabilir, çok ilginç... tel tamr diye bir yerde ele geçirmiş ypg. hiç sevmiyorum böyle işleri hükümet iyisiyle kötüsüyle operasyon hakkında bilgi vermesi lazım.

evvelki sene ışid'in yaktığı 2 askerimizi de sahiplenmediler ve olmamış gibi davrandılar.
  • benzeri videolar güvenilir bazı sitelere %90 düşer. barış pınarı harekatın ile bir başka zpt'nin de sdg'nin ellerine geçtiğini daha önce görmüştük. öso'ya verilen araç olup olmadığını hükümet açıklamadı. türk bayrağı yerine öso bayrağı olsa net emin olunabilir ancak akp'nin bu konuda karnesi berbat durumda. daha önce ışid'in ve pkk'nın eline düşen askerler olsun tankların ele geçirilme mevzusu olsun hep yaşandı bunlar.
  • teröristin amerikan traşı dikkat çekmiştir.
  • arkadan bir füze geldi gelecek hissiyle izledim videoyu. doğru olsa dahi bu teröristlerin birilerinin himayesi altından çıktığı anda yaşama şansı yok.
  • harekatta tskdan çok türkiyenin silahlandırdığı silahlı gruplar çatışıyor. oyle olunca elegeçirilmesi gayet olası. sorun değil bence binsinler gezsinler. beni esas uzen harekat esnasında kaç şehit verdiğimizin isimlerinin kimler olduğu artık basında yer almaması. wikipediya diyorki türkiyeye göre 4 suriye insan hakları gözlemci kuruluşuna göre 9 türk askeri ölmüş. 20 sivil türkiye topraklarında ölmüş isim falan yok tabi.
  • bizim yanimizda savaşan gruplar da birçok amerikan aracı ele geçirdi,olur böyle şeyler. bana dokunan amerikan yaptirimlarindan korkup operasyonu durduran, halkı da istediğimizi aldık diye kandıran hükümet. ordusunu çeken abd tabiki söz verdiği gibi sinir koridorundan çıkarmayacak ypg'yi, adamlar askerleri cekti bağırarak mi kontrol edecekler ypg hiyarlarini.
hesabın var mı? giriş yap