şükela:  tümü | bugün
  • çoğunun fayton falan dediği bi joystikdi.
    en dirayetlisi o çıkmıştı.
    hala evimizde çalışan bi adet piton vardır.
  • siyah 1 joystick, başı büyüktü ehehehee
    gerçekten çok dirayetli olmasına rağmen 2 tane kırmıştım, hoyrat bir joystick kullanıcısıydım, 23 leşim vardır...
  • amigam varken kullanırdım bu coystiki. kick off oynardık tüm tayfa toplanıp. güzeldi lakin çok fazla zorlandıgında kırılırdı ve sallayıp içini dinlediginiz vakit çitir çitir plastik parça sesi gelirdi içerde saga sola yuvarlanan.
  • bu joystickin yüksek teknoloji ile geliştirilmiş 1 auto fire mekanizması vardı. auto fire ı açardınız ama her hangi bir tuşa basmadan devreye girmez tetikte beklerdi..tuşa basılı tutmanız gerekirdi.
    düşündükçe mantıklı geliyor çok aslında.
    (bkz: kafa yormak)
  • piton 1 adli siyah renkli olani pc'ler haric her makinada calisirdi.
    piton 5 adli beyaz renkli olani pc'lerde calisirdi.
    2,3, ve 4'u hayatimda hic gormedim bilmiyom :(
  • misafirler geince bunlar saklanır quick shot turbo ll'ler çıkarılır,c64 icin bir ütopyadır çünkü bunlar,anlamayan ellerde zedelenebilir.o yaşlarda içinde basınçlı hava tüpleri var gibi senaryolar üretirdik bunlar için
    (bkz: hey gidi gunler)
  • object oriented, bir programlama dili, bir interpreter.
  • python canavar bir yılandır. hatta ona ejderha bile diyebiliriz :) apollo, dephi'de nasihat vermek için yerleşmeden önce onu öldürmüştür... bu hareketi, olympia tanrılarının daha önceki tanrılara karşı zaferi olarak simgelenmektedir....python ölümsüz olduğundan, apollo bu cinayete karşılık bir kefaret ödemek zorunda kalmış ve onuruna pythian oyununu icat etmiştir....
  • ağızları alev kusan dev bir ejderhadır. gaia'nın çocuğudur. yüz tane başı vardır.
  • urban terror'daki botlardan biri..