şükela:  tümü | bugün
  • proof of stake algoritmasının uygulama alanlarından birisi olarak karşıma çıktı pzm. blockchain aleminde stake etmek diye türkçe’nin kalbini kırıcı şekilde dilimize çevrilen naneye ilgi duyanları önümüzdeki günlerde memnun edebilir.
  • airdrop'a katılmışken hazır staking'e bu kadar sıcakken yazayım dedim. piyasada evet çok sağlam projeler var staking için hatta bazıları buna baking diyor (tezos) şuan en fazla staking yapılan coin mesela, ardından eos geliyor.

    fakat şöyle bişey var, bi projede staking (eski adıyla madencilik) yapan ne kadar az kişi varsa ödül oranı o kadar fazla oluyor. ilk dönem bitcoin madenciliği o yüzden çok kârlıydı.

    o yüzden bir proje staking imkanı tanıyorsa ve "gem" bir projeyse, iyice araştırıp airdrobundan, bountysinden olabildiğince toplayıp staking'e başlamak gerekiyor. hiç ummadığınız bi projeden ummadığınız oranlarda çok para kazanabilirsiniz.

    ethereum'un ico fiyatı 0.31$'dı, o zaman ya alalım 1000$'lık köşeye atalım deseydiniz. şuan ethereum 2.0 geldiğinde muhtemelen hayatınız boyunca çok iyi yıllık gelir alacağınız pasif bir gelir kapınız olurdu.

    hayat kısa kuşlar uçuyor, her fırsata sıcak ve aç gözlü yaklaşmak lazım. kripto piyasasında kimin ne yapacağını asla kestiremiyorsunuz.