şükela:  tümü | bugün
 • oo skandal alırım bir dal. iddiaya göre 4chan'da bir yazar /pol/'da "hiçbirşey tesadüf değildir" diyerek sonuna "+++" koyduğu bir yazı yazıyor. hemen akabinde de trump normal bir tweetinin sonuna +++ koyarak yazar ile bağlantısını belli ediyor. sonra bu yazar 4chan'da bazı soruları sorarak insanları yönlendiriyor.
  bence eric trump olma ihtimali var, at fava bekle.
 • link verilmediği için okuyup ne olduğunu anlayamadığımız sqandalue. qanon 4chan yazınca envai çeşit gereksizlikle karşılaşılıyor.
 • konuyla ilgili haber
  ilgili reddit tartışması

  edit: pizzagate kadar içi boş bir geyik gibi görünüyor. pizzagate kadar içi boşken pizzagate kadar popüler bir komplo teorisine dönüşür mü bilinmez.
 • mueller cocugu koydukca bu trump-rus trollerine, onlar da boyle komplo teorileriyle avunuyorlar, ne yapsinlar. yazik la aciyorum artik bunlara. gercek hayattan o kadar kopuklar ki, bunlari aslinda toplumda barindirmamak, hastaneye yatirmak lazim.

  zira akil hastanesine yatirmayinca aralarindan florida'da 17 insani katleden trumpci gibi angutlar cikiyor. bak hic sesleri cikiyor mu o konuda? bir tane trumpci trol sozlukte bile tek bir entry girebiliyor mu trump ile iliskili basliklara? giremiyor. cunku harladiklari ates aldi bu 17 cani.

  sen boyle komplo teorileriyle, yalan haberlerle toplumun bir kesimini (ozellikle de egitimi dusuk, komplo teorilerine inanmaya yatkin, durgun zekali kesimi) diger kesime dusman edersen, eline de saldiri tufegini verir "aman silahlari elimizden almayin, hillary sizin silahlari toplatacak, izin vermeyin!!" diye propaganda yaparsan, bu okul baskinlari, konser baskinlari vs. bitmez.

  utanmiyor musunuz lan? o 17 canin kani burda dahi yok pizzagate, yok qanon, yok bilmemne diye akla hayale sigmayan komplo teorilerini, yalan haberleri yayanlarin elinde degil mi?