şükela:  tümü | bugün
  • entepli bi yazar.entebin en delikanlı ve vicdan sahibi insanı.hemserim sayılır hatta hemşerim.ayrıca bana entep dili ve edebiyatını öğretecek yazar.istanbula yolu düşerse kendisi ile istanbulun altını üstüne getireceğiz ama ben entebe gidersem istediğim tek sey entebin en güzel kebabcıları ve tatlılarını yapan mekanları gezdirmesi.ona burdan saygılarımı sunuyorum..
  • güzel insan.güzel yazar..hoşsohbet.daha ne diyeyim kendisine.işi çok yoğun bu aralar pek görüşemiyoruz...he işini merak edenler için de söyleyeyim..zor iş değil lüks otelleri geziyor toplantılara katılıyor sonra paralar cukka cebe..ohh missssss..bana da öyle bir iş bul dedim..önce entebe gel ulan eşek dedi..bişey diyemedim..sustum...cırtlak kebabı uzmanı..iyi insan...iyi yazar.sevilir,saygı duyulur ki ben hem sever hem saygı duyarım...adamın hası...
  • (bkz: kayıp aranıyor)

duyurulur.kendisini gören ya da haber alan olursa benimle iletişime geçsin.*
  • fanatik galatasaraylıdır ama kazananı tebrik etmeyi de bilir.trabzon şampiyon olsaydı eğer yemin ediyorum onun yüzünden facebook'u kapatır msn'i kapatır ekşi sözlüğe girmezdim.nedeni de adam fanatik valla yerin dibine sokardı.ama abimdir ya tebrik etti daha ne olsun.
  • orası senin burası benim gezen yazar.sonra abi nasılsın ne yapıyorsun dediğim zaman ''iş çok yoruyor be '' diyor.öyle işe can kurban be abi.memlekette gezmediğin yer kalmadı farkında mısın.kan bağım olmasada abim kadar severim kendisini abimdir sözlükteki.