şükela:  tümü | bugün
 • aklına gelen tüm nicklerin alındığını görüp "ehhh yeter bee" diyip random nick seçtiğini düşündüğüm yazar.
 • bir çok kez başvuru yaptığı halde yazar olamayan ve artık bıkıp random nick sallayan yazarın bu sefer başvurusunun kabul edilmiş hali gibi geldi bana..

  ya da sürekli gülüyor izlenimi vermeye çalışmış..
  lkdnflkjdhgjksbdkj gibi
 • gelin olmak isteyen shemale sever bir yazar.
 • gecenlerde yazdigim bir entrye ozel mesajla hakaret eden bir kisi. nedenini bilmiyorum. daha onceden birkac kez mesajlasmisiz, sanirim o yazismalari hakaretini ettikten sonra farketti. profiline biraz egildim az evvel. kendini efendi erkek olarak nitelendirmis fakat nickaltina yazilanlar oyle demiyor. tanimadigi insanlardan numarasini istemeye devam eder, hakaretlerini bu ivmeyle surdururse sozluk hayati cok uzun surmez.
  yine de uzulmesin, sorun onda degil. sistemde.
 • bir entryime kufurlu mesaj atmis yazardir.
  bu tarz arkadaslar sayesinde sozlukten soguyor insanlar. troll desen degil, sadece terbiyesizlik.
 • küfürlü mesaj attığım, sanki suçmuş gibi tanımadan numara istediğim falan iddia edilmiş. ben de bu işsiz tiplerin nickaltına kusayım mı acaba nasılsa çamur atmak bedava. üstteki 3 şahıs da yalancıdır. hadi bunlar neyse de her sıkılan gelip buraya yazacaksa onları önce sözlük yönetimi sonra da savcılığa şikayet etmek gerekecek.

  asıl nezaketsiz,küfürbaz ve tahammülsüz olan sizsiniz.kimsenin nick altına gidip birşey yazmadım ve yazmam da fikrimi ve düşüncemi gittim ilgili başlık altına yazdım. senin de varsa bir fikrin gidersin oraya yazarsın. nick altı trolluğu yaparak terbiyesizleşmenin, tanımadığın etmediğin kişinin kişilik haklarına saldırmanın, iftira atmanın alemi nedir?
 • defalarca cevap almamasına ya da kısa cevaplarla geçiştirilmesine rağmen halen daha azmini kaybetmeyip inatla mesaj atan yazar. "selam" "neredesin kız ham yaparlar seni?" "bursa da mısın? " "tatlılığından ;)" vs. gibi mesajlarla da inanmak başarmanın yarısıdır özlü sözünü hayatına empoze etmeye çalışıyor sanırım. kendisine bu kutlu yolda başarılar diliyorum.

  (bkz: kardeş düşüyor mu böyle)

  edit: kendisi nickaltindaki yorumumu görüp bu sefer de önce "seni savcılığa verdim" sonra "ne malaksın lan sen, ne amaçla yazdın bunu sokuk" diye mesaj atmış. sanırım bunun üzerine yorum yapmaya gerek yok.
 • kendisi başımın belasıdır. belirli aralıklarla bana girdiğim entarilere binaen mesaj atar. sanki başka işi gücü yokmuş gibi.. git lan başımdan! manyak mısın birader? hoşt amk!

  https://i.hizliresim.com/qw0bgq.png
  https://i.hizliresim.com/6xbn49.png
  https://i.hizliresim.com/vmoyzj.png

  bundan öncesi var mı bilmiyorum. ara ara boşaltıyorum mesaj kutusunu. velhasıl; baş belası yazar.
 • dino buzzati'nin "klinik bir vak'a" diye oyunu vardi, hic okuyup izleyemedim, mesajlariyla bu oyuna cagrisim yapti arkadasimiz, tek iyi yani bu. gideyim de okuyayim metnini bulup bari.

  dedigi gibi savciliga verse mikroplu mesajlari sebebiyle kendi zararli cikacak olan yazar.