şükela:  tümü | bugün
  • izmit temelli bimser çözüm firmasının ürettiği kalite yönetim sistemi (kualiti dökımın menecmınt sistım)
    tüm kalite belgelerinizi elektronik ortamda takip edip raporlayabilmenizi, müşteri şikayetlerini, efenime söyliyim döf leri, denetim faaliyetlerinizi planlamaya, bunların iş akışlarını, onay mekanizmalarını belirlemeye yarar. yeni kalite belgeleri almanızı kolaylaştırır. başarılı bir programdır.
  • ing. ks. quality document management system
  • sistemin tek kötü tarafı yapılan en alakasız bir dosya güncellemesinin bile tüm kullanıcılara mail olarak atılması. aslında böyle bir olayın qdms ile alakası yok, sorun senin şirketinde çalışan kalitecilerde derseniz pompalıyı alıp üst kata çıkıyorum.
  • dağıtım listelerini adam gibi düzenlediğinizde dosya yayımlarını ya da güncellemelerini tüm şirkete mail atmayan program. kimin görmesi gerekliyse ona gidiyor efendim.
  • bi de qmex diye bir alternatifi sayılabilecek bir yazılım olmasına karşın sözlükte izine rastlanamamıştır.
  • kaliteciler için bulunmaz nimet, bildiğin harikalar dünyası. kullandığım, gördüğüm ve incelediğim tüm alternatifleri arasında en güçlü ve en kullanıcı dostu olan program. satış sonrası hizmetleri, satış esnasındaki hallerinden çok daha güçlü ve profesyonel.
    ama arkadaş geçiş sürecinin ebenizi de içine katarak bir dram halini alması çok feci. biliyorum bu bir süreç: işler bitip modüller ve dokümantasyon sstemi devreye girince üzerimden tonlarca iş kalkacak, çatır çatır millete yaptıracağım işini ama ölmez sağ kalırsam olacak tüm bunlar. eve gitmek istiyorum artık, uyuyup uyandığımda sistem kurulmuş olsun istiyorum.
    başlarım böyle aşkın ızdırabına dedirten ama vazgeçemediğim, taptığım bir programdır kendileri.
  • 2 aydır oracle'dan qdms'e geçiş sürecini yönetiyor olmamdan mütevellit ustası olduğum programdır. sorusu olan yeşillendirsin.
  • 16949-14001-18001-50001-27001 sistemleri için sorunsuz kullanıyoruz. bunu farklı 4 lokasyon için excel ve ortak klasörlerle yapmak imkansız gibiydi. güzel iş görüyor.
  • eski şirketimde kullandığım şimdi ise ulan ne güzel günlerdi dediğim program.
    şikayet yönetimi, doküman yönetimi, gösterge takibi, denetim planları vs gibi modülleri var.
    bimser destekte bazı çok gıcık tipler olmasına rağmen çoğunlukla istediklerimizi hep yaptırmıştık. (6 ay / 1 sene sonra falan da olsa)
    ciddi yatırım ama çok faydalı bir program bence. sorusu olana yardımcı olmaya çalışırım.
  • bir bende mi hantal çalışıyor dediğim hede. maşallah herkes övgüler falan, bana göre tırt bir sistem.