• izmit temelli bimser çözüm firmasının ürettiği kalite yönetim sistemi (kualiti dökımın menecmınt sistım)
    tüm kalite belgelerinizi elektronik ortamda takip edip raporlayabilmenizi, müşteri şikayetlerini, efenime söyliyim döf leri, denetim faaliyetlerinizi planlamaya, bunların iş akışlarını, onay mekanizmalarını belirlemeye yarar. yeni kalite belgeleri almanızı kolaylaştırır. başarılı bir programdır.
  • 2 aydır oracle'dan qdms'e geçiş sürecini yönetiyor olmamdan mütevellit ustası olduğum programdır. sorusu olan yeşillendirsin.
  • ing. ks. quality document management system
  • bir bende mi hantal çalışıyor dediğim hede. maşallah herkes övgüler falan, bana göre tırt bir sistem.
  • arayüz ve kullanıcı deneyimi olarak akrep nalan'ın meşhur sitesinden hallice olan web tabanlı yazılımdır kendileri. yıl olmuş 2023 ama bu yazılımın butonları hala daha resim şeklinde ve hiçbir açıklaması yok. görsel . hantallığını saymıyorum bile.
  • kalite yönetim sistemi için kullanılan web tabanlı yazılımdır. iyidir hoştur lakin sene 2020 olmuştur ve hala yavaştır. çizgisini hiç bozmadı bu konuda. sisteme entegre olabilirseniz her türlü denetimde hayat kurtarır.
  • annemden babamdan cok gordugum, yavasligiyla sizi windows 90lar surumlerine surukleyip nostalji yaratan yazilim
  • kötüdür

her modülünde türlü türlü sıkıntılar yaşatmıştır, programı kurarken yazılım ekibini çok sıkı çalıştırmıştık

toplama bir programdır, herkes kafasına göre yazmıştır, tutarsızdır, türkçe/ingilizce karakter farklılıkları, büyük/küçük harf uyumsuzlukları vs vs

şirket ortaklarından a.d. ukaladır, hiçbir problemi kabul etmez, siz kullanmayı bilmiyorsunuza getirir, halt etmişsin sen, hadi ordan dedirttirir

arayüzü de çirkindir

öven varsa muhtemelen bimser çözüm elemanıdır
  • kaliteciler için bulunmaz nimet, bildiğin harikalar dünyası. kullandığım, gördüğüm ve incelediğim tüm alternatifleri arasında en güçlü ve en kullanıcı dostu olan program. satış sonrası hizmetleri, satış esnasındaki hallerinden çok daha güçlü ve profesyonel.
    ama arkadaş geçiş sürecinin ebenizi de içine katarak bir dram halini alması çok feci. biliyorum bu bir süreç: işler bitip modüller ve dokümantasyon sstemi devreye girince üzerimden tonlarca iş kalkacak, çatır çatır millete yaptıracağım işini ama ölmez sağ kalırsam olacak tüm bunlar. eve gitmek istiyorum artık, uyuyup uyandığımda sistem kurulmuş olsun istiyorum.
    başlarım böyle aşkın ızdırabına dedirten ama vazgeçemediğim, taptığım bir programdır kendileri.
  • hantal sistemi olan kalite yazılımı. ana kurgu 90lı yılların sonundaki ıso 9001 mantığıdır. doküman kalabalığı yaratır. bir çok işlem erp ya da elektronik ortamda iş akışları ile yürütülebilir durumda iken, bunlar hala doküman yükle, kimler görsün, kimler onaylasın derdindedir.
hesabın var mı? giriş yap