şükela:  tümü | bugün soru sor
 • üzüldüm gerçekten. umarım finansbank yetkilileri olaya el atarlar mağduriyet giderilir.
 • geçmiş olsun dediğim kadındır. büyük ihtimalle hesaba yapılan sigortanın üzerinde bir miktar çekilmiş bu kadar uğraştıklarına göre. allah yardımcısı olsun.

  savcılığa suç duyurusunda bulunmuş mu acaba diye merak ettiren kadın aynı zamanda.
 • bankanın hatası yüzünden mağdur olan kadındır. dünyadaki en güvenli 50 bankanın içindeyiz diye reklam yapıyor bu banka bir de. hee en güvenli. yersen!
 • böyle olayları okuyunca, adeta bir şeyler boğazımda düğümleniyor. söz konusu banka için fazlasıyla küçük bir meblağ sırf müşteri memnuniyeti için bile anılan kişiye ödenebilecekken bu yapılan kapitalizmin vahşi yüzünün çok küçük bir örneği sadece.

  üstüne üstlük ortada büyük bir banka hatası varken hala nasıl olur da bu banka ödeme yapmaz, anlamak mümkün değil gerçekten.
 • mağduriyet gibi mağduriyettir. duyar kasan boş insanları bu yurttaşımıza destekte bekleriz.
 • pek bilgim yok ama "sahte imza" ile para çekiliyorsa yani çalınıyorsa burada sorumlu banka değil midir? sorumlu olmaması saçma olur. paramızı emanet ettik, onlar da korumakla mükellef.

  mağduriyetinin en kısa zamanda giderilmesi gereken kadın.
 • görseli açamayanlar için,
  pankarttaki yazı: "finansbank genel müdürlüğünün dikkatine
  istanbul maltepe şubesinden 31.500 tl'yi sahte imzayla çekmişler. 6 aydır paramı alamıyorum. verin artık paramı. yeter artık bıktım sizden."

  kalabalık bir okur - yazar kitlemiz var. eminim bu konuda yardımcı olacak bir hukukçu arkadaşımız, en azından yol gösterecek vardır.
 • ironiye bak. sabahtır fakir edebiyatı yapılıyor, kadınlar her şeyimizdir deniyor. üzülmek, bayrağı yarıya indirmek, acısını paylaşmakla olmuyor bu işler. acısını dindirebiliyor musun sen ona bak. qnb finansbankbenim için uzun zamandır tefeciden öte bir kurum değildi, tescillenmiş oldu.
 • şu oyakbank'tan ev almak için kredi çeken ve organize çetenin kandırıp olmayan evlerin satıldığı 90 kusur rütbeli askerlerden oyakbank paraları geri istiyormuş. oyakbank rütbelilere suçlu banka memurlarımı görevden attım paramı verin demiş. görevden atınca ihmalde kalkıyor sanırım.
  en garip olanı mahkeme sonuçlanmamış, geçen gün seslerini duyurmak için facebook üzerinden yapılan paylaşımlarına denk geldim.
  oyakbank bu arada kendi avukatlarının parasını tahsil etmiş.
  kendi bankaları bunları bile gudiklediyse herkesi her banka bibikler ve parasını alır.

  edi; mesajla doğru bilgi
  anayasa mahkemesine itiraz edilmiş esas mahkeme sürerken ikinci bir mahkemenin kararını uygulanmaması gerektiği için
  dolandırıcılara ayrı mahkeme açılmış ve oyakbank'ta rütbelilere dava açmış paramı verin diye. oyakbank içinde çalışan görevli kadın hakkında dava açılmış, görevine son verilmiş ve banka bakın attım şimdi kadını paramı verin diye istiyormuş.
  esas dolandırıcıların mahkemesi sona ermeden rütbelilerden para istemişler , itiraz edilmiş. kesin oyakbank alacakmış parasını,

  adamlara bak beynim error verdi, her durumda banka haklıyım diyor.