• tek başına, çok kısa sürede ve karşılık beklemeden, oldukça kaliteli türkçe oyun yamaları yapan çevirmen.

onlarca kişinin aylarca nazlana nazlana yapmaya çalıştığı yamaları, çok kısa sürede sessizce bitirip masaya koyan bır şahsiyet.
  • adamın hası.. adamın yahya kemal'i, kemal sunal'ı, barış manço'su.

edit: kendisinden mesaj var. umarım kısa sürede yazar olur.

--- spoiler ---

yakın zamanda south park'ın dlc leri de gelecek. metro exodus'un dlc si çıksın çevireyim hemen halledeceğim.

--- spoiler ---
  • çok oyun oynayan biri değilim. eskiden oynardım ama arkadaşın verdiği emeği görünce takdir edesim geldim. karşılıksız bir şey yapan çok az bu devirde.
  • banlanması büyük rezalet olan donanım haber üyesi. kendisiyle beraber örnek olduğu güzel insanlarında bir kısmı banlanmıştır. ne anonymus çeviriymiş arkadaş buraya yazınca sözlüğüde banlatacak pisler diye korkuyorum.
  • donanım haber forumunda oyunlara ücretsiz türkçe çeviri yapan çevirmendir.
    ayrıca forumdaki bölüm yöneticisi ergenin musluğunu kesmektedir. son yaptığı ücretsiz çeviri sonrasında ban yemiştir.(şu an ban yasağı kalkmış)konunun altına destek mesajları yazanlarda ban yemektedir.
    şu youtube kanalında çıkan ücretli yamaların çoğu yayınlanmaktadır.
  • donanımhaberde yazılana göre 2020 yılı içinde vefat ettiği söylenen tr yama yapımcısı. iki tane üye yazmış. başka detay yok. metro exodus yaması çok iyiydi. bu yamayı yapıp göçtü. allah rahmet eylesin.

edit: youtube kanalındaki yorumlarda intihar ettiği yazılıyor.
  • qnoops intihar mı etmiş, qnoops, allah'ım allah'ım
hesabın var mı? giriş yap