şükela:  tümü | bugün soru sor
  • qpbilisim.com.tr adresinden ve n11, hepsiburada vb. siteler üzerinden gaming ekipmanları satışı yapan site. henüz açılalı çok olmamış. fakat hizmet kalitesinin piyasada uzun yıllardır benzer ürünler satan ve isim yapmış (adı lazım olmayan) birçok firmadan daha üstün olduğunu bizzat deneyimledim.

sitelerine girdiğinizde sizi mağazanın yetkilisiyle chat yapmanızı sağlayan bir modül karşılıyor. oradan gecenin bir vakti olsa da ne yazsanız cevaplıyorlar. güzel düşünülmüş. başta hem fiyatlarının piyasanın altında olması hem de yeni açılmış adı duyulmamış bir yer olmasından dolayı tereddüt ettim. fakat bir problem yaşamadan alışverişim sonlandı. hiçbir ürüne fiyatına bakılmaksızın kargo parası ödemiyorsunuz, ürün hızlıca kargolanıyor, bir de yanına sürpriz olarak gönderdikleri hediyeler de cabası.

daha ne diyim. böyle startup girişimleri sevelim ve destekleyelim beyler.
  • başlığında tek entry olmasına aşırı şaşırdığım, oyuncu ekipmanları satan türkiye şartlarındaki inanılmaz ötesi site. oyun severler bir girip göz atsın ne demek istediğimi anlayacaklar. bulundurdukları ekipmanların önemli bir kısmı hem başka hiçbir yerde yok hem de olanlar da diğer sitelere göre daha uygun fiyatlı satılmakta ki bu bahsettiklerim vatanda falan satılan çin malı saçma sapan markalar değil gayet premium markalar. yana yakıla aradığım phanteks kasayı kendilerinde bulmuştum. harbiden bu kadar mükemmel bir ürün yelpazesine sahip üstelik de buna rağmen fiyatları diğer yerlerden daha ucuz olan bir site nasıl tanınmaz? reklam gibi oldu ama girin bakın da adamlar da iş yapsın çok işime yarıyorlar çünkü. amazondan daha pahalıya getirtene kadar kendilerinden almaya devam ederim.