• çok pratik bi uygulamadır
    fakat güneş ışığının direk ekrana yansımasından dolayı atm nin ürettiği kodu bir türlü okutturamayıp,
    yine kartla işlem yapmak zorunda kaldığım olmuştur.
  • atm'ye giderken uygulamadan çekeceğiniz miktarı vs ayarlarsınız. sonrasında geriye sadece atm ekranındaki qr kodu okutmak kalır. atm'ye dokunmazsınız bile ve 10 saniye içinde parayı çekmiş olursunuz.

keşke herkes kullansa da atm önlerindeki kuyruklar yok olsa.
  • millet daha kartı atm'ye sokamıyor, bizimkiler "keşke herkes kullansa" diyor.

50 yıl sonra olur kardeş.
  • nedense bunu yaparken çok havalı hissediyorum:))
  • kartı atm'ye sokmaktan çok daha güvenliymiş.
  • ziraat bankasinda sorun yasadigim, enparada ekrana kodu okutmamla parayi cekmemin bir oldugu uygulama. keske herkes kullansa da zaman kaybi yasamasak
  • çoğu zaman yapmanın imkansız olduğu olay. ortamda güneş ışığı çok fazlaysa kodu okutamiyorsun.
  • güney illerinde falan imkansız. yanımda istanbul'da, ankara'da, izmirde kart bulundurmuyorum. antalya'da qr hiçbir yerde okumayınca kredi kartından nakit çekmek zorunda kaldım. neredeyse 1 yıldır dokunmadığım, arabadaki kart yığını çantasına attığım banka kartını, bulup tekrar kullanmaya başladım.
  • bilmeyen birinin yanında yapıldığı zaman sihir yapmışsınız gibi tepkiler almanızı sağlayan durum.
  • yillardir kullandigim yontem. herkes kullaniyordur diye tahmin etmistim ama azinlikmisim.
hesabın var mı? giriş yap