şükela:  tümü | bugün soru sor
 • nine inch nails ın yapıp karsılıgında para ıstemesınden oturu id software ın oyundakı mermı kutularının ustune nin logosunu yerlestırmesıne sebep olmus,bır aralar gecelı gunduzlu dınledıgım soundtrack*
 • ne nin ile ne de ozzy osbourne ile alakası vardır
  sonic mayhem isimli grubun eseridir.
 • sonic mayhem denen grubun 1997 yılında quake 2 için yaptığı ve tamamı elektronik ve fakat gayet de distorsyonlu şarkılar bütünüdür...

  şarkıların adları da şu şekildedir,

  (1). [data track]
  2. operation overlord (3:30)
  3. rage (2:19)
  4. kill ratio (2:34)
  5. march of the stroggs (2:53)
  6. the underworld (2:36)
  7. quad machine (3:37) *
  8. big gun (3:06)
  9. descent into cerberon (2:37) *
  10. climb [author: jer sypult] (2:01)
  (11). final showdown (2:00) **
 • quake 2 cdsine uzunca bir süre bir oyundan cok bir albüm gibi bakmama neden olmu$ garip bir prodüksiyon. cok kez oyun esnasinda dalip gitmi$imdir. roket yedigim günler oldu.
 • normalde sadece quake 2 cd'sini muzik setine takip ilk track'i atlayarak dinlenebilecek olan soundtrack. ama $imdilerde otu boku netten 100-350mb arasi ripler halinde indirmeye ali$mi$ gencligin yontemi farkli olabilir tabii.
 • yaklaşık 10 küsür senedir bıkmadan dinlediğim kesinlikle gelmiş geçmiş en iyi 10 oyun soundtracki arasına girebilecek kalitede bir soundtrack, oyun cd'sinin içine kayıt edilmiş audio trackleriyle cd-rom'um dışında discmanime de girebilmiş nadir oyun cdlerinden. rage ve quad machine özellikle kafa kopturacak derecede gaz şarkılar.
 • 1997 yılından beri gerek kopya gerek orijinal olarak her daim elimin altında bir quake 2 cd'si bulundurmama sebep olacak derecede gaza getirici parçaların olduğu, bir oyun için gereğinden fazla iyi soundtrack.

  gerçi oyun derken de dikkatli olmak lazım, burada sözünü ettiğimiz quake 2, boru değil.

  bence bu albümdeki en sağlam parça descent into cerberon'dur.

  son örnek crysis warhead olmak üzere başka fps tarzı oyunları oynarken de dinleyerek ekstra gaza gelmişliğim vardır hani. deneyin, pişman olmayacaksınız.
 • ağır abi quake 2'yi daha da ağır abi, hakiki tosun abi yapan muhteşem soundtrack.
 • oyunun çıkış tarihi itibariyle dinlediğim ve şu anda dahi dinlediğim oyun müzikleridir. aslında siz quake 2'yi satın alarak hem bir müzik cd'si hem de her zaman grafikleri bir adım ötede olan id software'den çıkmış bir oyun almış oluyorsunuz.
 • https://www.youtube.com/…qq&list=pl548e2761e33fb5cd

  sadece descent into cerberon icin dinlenmelidir, gelmis gecmis en iyi oyun soundtrack'i, sonic mayhem'e saygi duyma sebebi. bir gun insan evladi bir gezegene inerse aynen quake 2 intro'sundaki gibi, arkaplanda descent into cerberon calmali, gezegen o sekil ilhak edilmelidir;

  (bkz: descent into cerberon)

  iste o muzik;
  https://www.youtube.com/watch?v=dgwzgjohneo