• varlığını yeni öğrendim ve yıllarca gözümden kaçmış olmasına çok şaşırdım. müthiş bir upgrade olmuş. biz de oturmuş quake 3 kurup q3dm17 oynamaya çalışıyorduk. silah fizikleri falan değişmiş, mesela roketatar quake 2'ye daha yakın, sıçrama hasarı daha az, ama o halini daha çok beğendim. modern free-to-play multiplayer fps oyunları gibi level progression, sandık açma falan da artık pakette geliyor. gayet güzel.
  • 20.12.2018 tarihinde yayınlanan patchle ismi "quake: loading" olarak değiştirilmiştir.
  • bugün itibariyle 19.8gb güncelleme alan oyun. oyunu yeniden mi yazdınız ne yaptınız?

changelog
  • oynanışı itibariyle quake 3'e hasretimizi gideren, güzide oyun. bana göre en önemli sorunu, sunucu bulmanın birkaç dakika sürmesi.
  • ilk izlenimim 20 sene önceki quake 3 tecrübelerimle paralel oldu. bence oldukça keyifli, düz bir aksiyon olması nedeniyle oldukça değerli. bugünlerde bu şekilde düz bir fps yok gibi bir şey.
  • quake 3 hayranı olarak büyük hevesle yüklediğim ama oynamayı bir türlü beceremediğim oyundur. alışma sürecidir dedim ama yok arkadaş doğru düzgün kill bile alamadığım oyunlar oluyor. yaşlandık galiba bünye kaldırmıyor. haa değerli suserlardan öğretmek isteyen olursa kapım açık her zaman öğrenmeye hevesli bi insanım.
  • bağımlılık yapan oyundur. dışarda olduğum her an onu düşünüyorum. fakat özellikle erken saatlerde oynayınca botlarla oynadığımı fark ettim.
  • aşırı underrated oyun. çok yüksek skill istiyor, herkesin harcı değil. strafe bilmeyen adamın hiç şansı yok. sanırım az oynanılmasının sebebi bu. ocaksöndüren bir aiminiz yoksa ve strafe bilmiyorsanız uzak durun. ama bunlardan anlıyorsanız duel atmak dünya kupasında futbol oynamak gibi.
  • sanki 2000 yılında ilk quake 3 oynadığım günlerdeki gibi hissettiriyor, strafe jump yaparak acayip adrenalin salgılatıyor, gece bi deathmatch atıp çıkayım dediğim oyundan sabaha doğru 4te çıkabiliyorum arkadaş. bence gayet olmuş bu oyun.
  • jaco ile alayınıza kayabileceğimiz oyun, denemesi bedava *
hesabın var mı? giriş yap