şükela:  tümü | bugün
  • gs sözlükte yazan bir galatasaray spor muhabiri imiş. transfer konularında çok net entryler giriyor. %100 doğru mu bilemedim onu zaman gösterecek. takipteyiz.
  • quake 2, 3 ve 4 oynamayı gerçekten başarabilen, tam anlamıyla oynayan küçük erkek evladı anlamında da kullanılabilen kelime.
  • sözlükten uçurulduğumdan beri kendisinden haber alamadığım gazeteci/gs sözlük yazarı.

buraları okuyorsa bir şekilde ulaşsın bana da sohbet edelim.
  • kim olduğu bilinmeyen galatasaray sözlük yazarı. kendisinin anonim olarak paylaştığı bilgiler bir kaç saat içinde basında özel haber olarak paylaşılıyor.

http://gss.gs/2087175

kendinden emin ve net bilgiler veriyor. ilginç olan bir şekilde haklı çıkıyor olması. ekşisözlüğe de yazsa keşke.
  • galatasaray sözlük'te transfer duyumlarını paylaşan suser. gazeteci olduğunu düşünüyorum. galatasaray'ın transfer tahminlerinde yüksek yüzde ile oynuyor.
  • dün kendisine attığım mesaja cevaben bir müddet sözlüğe yazmayacağını yazmış. nedenini ısrarla sorsam da söylemedi. kalbi kırılmışa benziyordu.

bu arada sneijder ile ilgili yazdıkları iki gün sonra bütün gazetelerde haberdi. tudorun değil yönetimin kendisini istemediğini herkes gördü.

feghouli ve konoplyanka ile yazdıklarını ise çerçeveletip duvara asmak lazım.

geri dön reyiz :(
  • bir an önce yazmalı.her yerde feghouli ile anlaştığımız yazıyor.kendisinden duysak da emin olsak.
  • akıyor bugün yine maşallah. fernando, feghouli ve denayer için yazdıkları gayet iyi haberler
  • galatasaray sözlükte oldukça sevilen duyumcu. kendisiyle ilgili bir problem yaşadım ve buradan açıklama mecburiyetinde kaldım.

öncelikle gs sözlükte kendisine itibar etmediğimi belirten, saygı sınırları içinde bir entry girdim. birçok yazarın hakarete varan eleştirilerine maruz kaldım. sonra bu olayı ekşi galatasaray whatsapp grubunda paylaştım. tek söylediğim "linç ediliyorum :)" idi. daha sonra grupta gelen yorumlara karşı "peygamberlerine laf edilmiş gibi hakaret etmeleri sinirlendirdi" yazdım.

bunun üzerine kendisi bugün benimle ilgili bir entry girmiş. ilgili entry iftira ve yalan dolu. kendisi diyor ki ben "galatasaray sözlüğün peygamberine laf söyledim beni linç ediyorlar hadi desteğe gelin arkadaşlar" demişim. bir tane böyle bir beyanımı ortaya çıkarsın her türlü küfür ve hakareti kabul edeceğim. ayrıca devam etmiş ve yazarları arkasına almak adına galatasaray sözlüğü kötülediğimi ve ukrayna'da yaşadığımı belirtmiş. * aynı şekilde galatsaray sözlüğü kötülediğimi gösteren herhangi birşey çıkar karşıma ben eşeğim deyip özür dileyeyim.

yahu arkadaş seni eleştirmişim, itibar etmediğimi söylemişim ve bunu saygı sınırları içerisinde gerçekleştirmişim. neden yalana, iftiraya, ifşacılığa başvuruyorsun? egon en ufak bir eleştiri karşısında böyle acizce davranacak, iftira atacak, yalan söyleyecek, insanlarn özelini ifşa edecek(ki konuyla ne alakası var ve kendisine nasıl bir yarar sağlayacak anlamadım) kadar büyük mü?

gs sözlükte kendisine cevap verme, iftiralara karşı kendimi savunma hakkım entrylerim silinmek suretiyle engellendiği için buradan cevabımı veriyorum. ne kadar aciz, iftiracı, yalancı ve dedikoducu bir insan olduğunu gösterdin qb kardeş. tebrikler, saygılar..

edit: bu olaylar üzerine cevap hakkım engellendiği için gs sözlükte yazmayacağımı ve uçmaya hazır olduğumu söyledim ve havada durdum şahitlerim var. *

acizsiniz, dedikoducusunuz, yalancısınız, iftiracısınız.
  • birçok galatasaray taraftarının fotomaç,fanatik,cartspor-curtspor vs. gibi yalan yanlış haber sitelerine itibar etmek yerine, galatasaray sözlükteki yazılarını takip ederek transferler ve takım hakkında doğru bilgiye ulaşabildiği galatasaray sözlük yazarı.

ben de dahil birçok taraftar gs sözlükte bu arkadaş entry girmiş mi diye günde en az 4-5 kez sayfasını yeniler ve tuttuğu takımın yapacağı transferler hakkında öyle veya böyle bilgi sahibi daha da ötesi umut sahibi olur.

kendisinin hiçbir menfaati olmamasına rağmen gs sözlükte birçok saçma sapan eleştiriye rağmen yine de galatasarayım hakkında doğruluğuna ve gerçekliğine inandığım bilgiler verir.

saçma sapan eleştirileri yapan arkadaşlardan biri de bu bir üstteki entry sahibi. az evvel uçuruldu gs sözlükten. orası yetmemiş burada da saçmalamaya başlamış. yazdığı entry çelişkilerle dolu. quakerboy bana iftira attı yalancı diye tutturmuş. ne demiş quakerboy; bu arkadaşın whatsapp grubunda "galatasaray sözlüğün peygamberine laf söyledim beni linç ediyorlar hadi desteğe gelin arkadaşlar" yazdığını belirtmiş. bunu söylediği için iftiracı yalancı dedikoducu ilan edilmiş.

birincisi gs sözlükteki bir olayı whatsapp grubuna taşıyarak dedikoduyu sen yapmış oluyorsun.

ikincisi ''linç ediliyorum'' diye hezeyanda bulunman açık seçik yazmasan da destek istediğin manasına gelir bunda yalan ve iftira yok ki kendinde üstteki entryde itiraf etmişsin bunu.

üçüncüsü ''peygamberlerine laf edilmiş gibi hakaret etmeleri sinirlendirdi'' demişsin ki kimse hakaret etmedi sen nasıl birini eleştirdiysen onlar da eleştirine karşılık aksi görüşlerini bildirdi.

yani ortada dedikodu, yalan, iftira yok sadece bir iki günde olsa sanal bir ortamda gündemde kalma çabası var ki bu da gerçekten takdire şayan bir çaba tebrik ederim.