şükela:  tümü | bugün
  • gs sözlükte yazan bir galatasaray spor muhabiri imiş. transfer konularında çok net entryler giriyor. %100 doğru mu bilemedim onu zaman gösterecek. takipteyiz.
  • quake 2, 3 ve 4 oynamayı gerçekten başarabilen, tam anlamıyla oynayan küçük erkek evladı anlamında da kullanılabilen kelime.
  • sözlükten uçurulduğumdan beri kendisinden haber alamadığım gazeteci/gs sözlük yazarı.

buraları okuyorsa bir şekilde ulaşsın bana da sohbet edelim.
  • kim olduğu bilinmeyen galatasaray sözlük yazarı. kendisinin anonim olarak paylaştığı bilgiler bir kaç saat içinde basında özel haber olarak paylaşılıyor.

http://gss.gs/2087175

kendinden emin ve net bilgiler veriyor. ilginç olan bir şekilde haklı çıkıyor olması. ekşisözlüğe de yazsa keşke.
  • galatasaray sözlük'te transfer duyumlarını paylaşan suser. gazeteci olduğunu düşünüyorum. galatasaray'ın transfer tahminlerinde yüksek yüzde ile oynuyor.
  • dün kendisine attığım mesaja cevaben bir müddet sözlüğe yazmayacağını yazmış. nedenini ısrarla sorsam da söylemedi. kalbi kırılmışa benziyordu.

bu arada sneijder ile ilgili yazdıkları iki gün sonra bütün gazetelerde haberdi. tudorun değil yönetimin kendisini istemediğini herkes gördü.

feghouli ve konoplyanka ile yazdıklarını ise çerçeveletip duvara asmak lazım.

geri dön reyiz :(
  • sneijder hakkında zamanında yazdığı;

"tudor kendisini 1 yıl daha takımda tutmak istiyormuş"

gibi belki tutar şeklinde yalanlarla koyunları bi süre heyecanlandıran dolandırıcı.

tutturursa efsane tutturamazsa hasıraltı yap unuttur.

yok öyle kaçmak saklanmak hesap vermeli üzdüğü koyunlar adına özür dilemeli.

gerçi kendisinde suç yok 10 tane sallama transfer haberi girip 2'si tutunca adamı efsane yapan mallara kızmak lazım.
  • bir an önce yazmalı.her yerde feghouli ile anlaştığımız yazıyor.kendisinden duysak da emin olsak.
  • akıyor bugün yine maşallah. fernando, feghouli ve denayer için yazdıkları gayet iyi haberler
  • 19.07.2017 giannelli imbula

"henüz resmi imza atmamış olsa da bu saatten sonra gelmemesi büyük sürpriz olur. bir güne mi gelir yoksa bir hafta sonra mı orasını bilemem ama."

tarih 27.07.2017 ortada bişey yok.

bu adam sağlam sallıyor dostum! ben de basından ordan burdan duyduğum 10 tane isim yazsam biri illa tutar.

bu arada sneijder hakkında yazdığı "tudor kendisini 1 yıl daha takımda tutmak istiyormuş"

komedisini hala unutmadık :))))