şükela:  tümü | bugün
 • gs sözlükte yazan bir galatasaray spor muhabiri imiş. transfer konularında çok net entryler giriyor. %100 doğru mu bilemedim onu zaman gösterecek. takipteyiz.
 • quake 2, 3 ve 4 oynamayı gerçekten başarabilen, tam anlamıyla oynayan küçük erkek evladı anlamında da kullanılabilen kelime.
 • sözlükten uçurulduğumdan beri kendisinden haber alamadığım gazeteci/gs sözlük yazarı.

  buraları okuyorsa bir şekilde ulaşsın bana da sohbet edelim.
 • kim olduğu bilinmeyen galatasaray sözlük yazarı. kendisinin anonim olarak paylaştığı bilgiler bir kaç saat içinde basında özel haber olarak paylaşılıyor.

  http://gss.gs/2087175

  kendinden emin ve net bilgiler veriyor. ilginç olan bir şekilde haklı çıkıyor olması. ekşisözlüğe de yazsa keşke.
 • dün kendisine attığım mesaja cevaben bir müddet sözlüğe yazmayacağını yazmış. nedenini ısrarla sorsam da söylemedi. kalbi kırılmışa benziyordu.

  bu arada sneijder ile ilgili yazdıkları iki gün sonra bütün gazetelerde haberdi. tudorun değil yönetimin kendisini istemediğini herkes gördü.

  feghouli ve konoplyanka ile yazdıklarını ise çerçeveletip duvara asmak lazım.

  geri dön reyiz :(
 • bir an önce yazmalı.her yerde feghouli ile anlaştığımız yazıyor.kendisinden duysak da emin olsak.
 • akıyor bugün yine maşallah. fernando, feghouli ve denayer için yazdıkları gayet iyi haberler
 • birçok galatasaray taraftarının fotomaç,fanatik,cartspor-curtspor vs. gibi yalan yanlış haber sitelerine itibar etmek yerine, galatasaray sözlükteki yazılarını takip ederek transferler ve takım hakkında doğru bilgiye ulaşabildiği galatasaray sözlük yazarı.

  ben de dahil birçok taraftar gs sözlükte bu arkadaş entry girmiş mi diye günde en az 4-5 kez sayfasını yeniler ve tuttuğu takımın yapacağı transferler hakkında öyle veya böyle bilgi sahibi daha da ötesi umut sahibi olur.

  kendisinin hiçbir menfaati olmamasına rağmen gs sözlükte birçok saçma sapan eleştiriye rağmen yine de galatasarayım hakkında doğruluğuna ve gerçekliğine inandığım bilgiler verir.

  saçma sapan eleştirileri yapan arkadaşlardan biri de bu bir üstteki entry sahibi. az evvel uçuruldu gs sözlükten. orası yetmemiş burada da saçmalamaya başlamış. yazdığı entry çelişkilerle dolu. quakerboy bana iftira attı yalancı diye tutturmuş. ne demiş quakerboy; bu arkadaşın whatsapp grubunda "galatasaray sözlüğün peygamberine laf söyledim beni linç ediyorlar hadi desteğe gelin arkadaşlar" yazdığını belirtmiş. bunu söylediği için iftiracı yalancı dedikoducu ilan edilmiş.

  birincisi gs sözlükteki bir olayı whatsapp grubuna taşıyarak dedikoduyu sen yapmış oluyorsun.

  ikincisi ''linç ediliyorum'' diye hezeyanda bulunman açık seçik yazmasan da destek istediğin manasına gelir bunda yalan ve iftira yok ki kendinde üstteki entryde itiraf etmişsin bunu.

  üçüncüsü ''peygamberlerine laf edilmiş gibi hakaret etmeleri sinirlendirdi'' demişsin ki kimse hakaret etmedi sen nasıl birini eleştirdiysen onlar da eleştirine karşılık aksi görüşlerini bildirdi.

  yani ortada dedikodu, yalan, iftira yok sadece bir iki günde olsa sanal bir ortamda gündemde kalma çabası var ki bu da gerçekten takdire şayan bir çaba tebrik ederim.
 • verdigi bilgilerin disinda kisilik ve karakter olarak da cok iyi bir insandir, birebir konusmalarimizda her zaman yardimci olmaya calismistir.
 • gs sözlükte hakkında şunu yazmışlar: "sol tasagina destan yazilir sonuna sag tasagi daha buyuktu denilecek yazar. off ne yaladim amk."

  ne pis muhabbetiniz varmış lan sizin. pis ergenler.

  adam anlaşılan o ki içeriden biri. gazeteci olur yönetimden olur. bi peygamber ilan etmedikleri kaldı.