şükela:  tümü | bugün
 • amerikalı ve basketbolcu bir ablamız. milli takımımız için düşünülen, hatta büyük ihtimalle anlaşılan devşirme oyuncu adayımızmış. eğer söylendiği gibi devşirilir ve galatasaray'a transfer olursa, milli takım ve galatasaray'ın ortak antrenörlerle çalışmasından dolayı çok tartışma çıkar gibi geliyor, yoksa şüphen mi var? bu da haberin linki.
 • milli takimla arjantin ile oynanan hazirlik macina cikmis ve 7 sayi atmis.

  ben en cok turk vatandasligini aldirip arkasindan rus temsilcisi ekaterinburg ile anlasmasi ile hatirlayacagim kendisini. bakalim jet sekilde turk vatandasi yapilan bu arkadas bizlerin hafizasinda baska sekillerde de kalacak mi?
 • hic bir extra ozelligi olmayan, ortalarda kalas kalas dolasan bir goruntusu var olimpiyatlarda su ana dek.
 • yanarım yanarım da bu kazma için nevin nevlin olimpiyat kadrosuna alınmamış, ona yanarım.
  hepten zarar ziyan bir basketbolcu.
 • sadece hücum hataları ile acımasız eleştiriliyor. evet hafif bir kazma style var ancak savunmadaki katkısı çok ama çok büyük. rakibin 5 ve hatta 4 numarasına yaptığı savunma ve boyalı alandaki etisi yanında oynayan nevriye'yi çok rahatlatıyor ve daha az yorularak hücum performansının artmasına sebep oluyor.

  bahar çağlar'ın sakatlığı ve dinlenerek oynaması zorunluluğu da göz önüne alınırsa bence çok iyi seçim. gitmeyin üstüne.
 • 2 ağustos tarihinde ntv sunucusu murat kosova'nın eleştirdiği oyuncu. kosova, basketbol değil başka bir spor dalıyla uğrassaydı şeklinde eleştirilerde bulundu.
 • milli takıma kim kazandırdıysa helal olsun. zaten iyi olan takımımızı bir seviye daha ileriye götürmek için böyle bir oyuncuya ihtiyacımız vardı. öncelikle en önemli handikaplarımızdan olan atletizm eksikliğini çok iyi kapatıyor. nevlin'e tercih edilmesi çok normal çünkü nevlin tarzı bahar, tuğçe ve hatta yasemin gibi oyuncularımız var. ama bu takımın eksiği atletizm ve kendisinden beklenenleri çok iyi yerine getiriyor hollingsworth. savunmada blok tehdidi olan bir oyuncu, ribaundlarda da çok etkili. bizim böyle atlet bir oyuncumuz yoktu. zaten mesela nevriye böyle bir atletizme sahip olsaydı kadın basketbolunun önemli isimlerinden biri olmakla kalmaz direkt damgasını vururdu. aynı şekilde hollingsworth'te de nevriye'nin oyun bilgisi, fundamentalı olsaydı o da ortalığı yakar geçerdi. yanisi madem bir oyuncu devşirme hakkımız var bunu olabilecek en doğru şekilde kullanmamız lazımdı ve bunun başarıldığını düşünüyorum. umarım olimpiyattan bir madalya gelir de verilen emekler taçlanmış olur.
 • nevin nevlin gibi bir oyuncunun alınmamasına neden olmuş olan oyuncu. bu kadar mı hantal ve el hassasiyeti zayıf bir oyuncu olur milli takımda yahu? anlamak güç.
 • maçı rusya'ya vermiştir.